5:0
2:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Wizards SO Praha 10 11:1
7. Antonín Pražák, 7. Vojtěch Andrášek, 9. Daniel Rozsévač, 14. Jakub Bernat, 20. Jakub Mühlfait, 20. Jakub Šváb, 21. Jakub Čech, 24. Jakub Čech, 29. Jakub Mühlfait, 37. Adam Kos, 45. Jakub Mühlfait - 10. Vojtěch Göpfert; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Marek Stojanović; vyloučení: 3:2 + Matěj Bednář 5; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Michal Norek ? - Kryštof Pecka ?; po třetinách: 4:1, 5:0, 2:0;
45:00
44:35
Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards SO Praha 10 na 5 minut za sekání.
44:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #37 Štěpán Novák (11:1).
36:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #19 Jan Fator (10:1).
31:31
Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
29:46
Vyloučen hráč #20 Antonín Pražák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait bez asistence (9:1).
23:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jakub Čech, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (8:1).
20:22
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
20:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jakub Čech, asistoval #7 Adam Kos (7:1).
19:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #10 Jakub Kárník (6:1).
19:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #94 Vojtěch Bláha (5:1).
15:00
15:00
13:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #67 Jakub Bernat, asistoval #72 Jakub Šváb (4:1).
12:27
Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
09:26
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #32 Matěj Jiří Marek (3:1).
08:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #49 Daniel Rozsévač, asistoval #10 Jakub Kárník (3:0).
06:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek bez asistence (2:0).
06:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #20 Antonín Pražák bez asistence (1:0).
04:04
Vyloučen hráč #20 Antonín Pražák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Váňa a Marek Stojanović.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10: brankář: Kryštof Pecka; hráči v poli: Patrik Vachata, Vojtěch Stádník, Matěj Jiří Marek, Jáchym Holý, Vojtěch Göpfert