0:0
1:5
- : -

Kanonýři Kladno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:7
41. Tomáš Hájek - 4. Martin Stibor, 19. Matěj Čika, 47. Martin Stibor, 52. Šimon Soukup, 55. Lukáš Pobořil, 60. Šimon Soukup, 60. Matěj Sedláček; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 13 - Patrik Antoniazi 18; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:5;
Komentář domácích Šnajdr Miroslav (Trenér):
Dnes jsme očekávali těžký zápas, kdy nebudeme moc na balónu. Upravili jsme k tomu i taktiku, která si myslím, že po 52 minut byla dostatečná. Pak se projevil rozdíl v koncovce, kdy na jeden gól nemůžeme pomýšlet na zisk 3 bodů. Gratuluji soupeři k výhře a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér):
Dneska jsme byli trpěliví až do konce. Náležitě jsme za to byli odměněni. Soupeř celý zápas kousal, ale myslím si, že jsme měli vývoj utkání pod kontrolou. Škoda slabší produktivity ve druhé třetiny, ale celkově spokojenost. Chtěl bych klukům poděkovat za celý víkend, krásných 6 bodů. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
59:51
Vyloučen hráč #76 Martin Stibor družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
59:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #85 Lukáš Pobořil (1:7).
59:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #18 Richard Pum (1:6).
56:48
Vyloučen hráč #19 Petr Vítovec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
56:10
Zíka po sérii nahrávek netrefuje ze středu branku.
54:55
Kladno zkouší hru v 6ti.
54:50
Šubert těsně míjí branku domácích.
54:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #64 Matěj Sedláček (1:5).
51:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #99 Tomáš Elbl (1:4).
51:57
Soukup umisťuje střelu těsně nad nohu Janouška a navyšuje náskok Ostravy.
51:50
Hartman vyzkoušel brankáře hostí střelou z poloviny hřiště.
50:22
Antoniazi předvedl neuvěřitelný akrobatický zákrok, kdy vyrazil balónek po přesunu nohou.
46:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #15 Šimon Soukup (1:3).
46:32
Stibor z předbrankového prostoru navyšuje vedení Ostravy.
45:48
Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
44:40
Čika zkusil střelu z poloviny hřiště.
43:22
Stibor zkusil jednoruč trefit vysoký balón, tesně míjí branku.
40:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Tomáš Hájek, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:2).
40:42
Tomášek nahrál Hájkovi ve velkém brankovišti, který pak zakončuje do odkryté brány.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:4
40:00
38:22
Hájek po individuální akci míří vysoko nad branku hostí.
36:20
Ostrava přečkala oslabení bez obdržené branky.
36:00
Čika po křižné nahrávce od mantinelu míjí prázdnou bránu.
34:30
Čika zkusil Antoniaziho, ten byl však připravený.
34:19
Vyloučen hráč #22 Matyáš Grzymek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
33:40
Kladno po odloženém vyloučení hraje v 6ti.
31:20
Kladno ani po hezké akci nad Antoniazim nevyzrálo, nepomohla ani Štrobachova dorážka.
30:04
Hra 4 na 4 se obešla bez vstřelené branky.
28:00
Vyloučen hráč #56 Matěj Štrobach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
28:00
28:00
V tomto utkání uvidíme i hru 4 na 4.
26:20
Šolle těsně míjí branku.
24:30
Sochor před brankou zkusil křižnou nahrávku, spoluhráčovu čepel ale nenašla.
23:42
Štrobach vyslal prudkou střelu od mantinelu, brankář hostí čape.
22:43
Hájek zkoušel dorazit balonek, Antoniazi byl však pozorný.
22:12
Čika ani nadvakrát nepřekonal brankáře hostů.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
18:48
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika (0:2).
17:17
Kladno zvládlo oslabení bez obdržené branky.
16:00
Pobořil se zkusil obtočit kolem tyčky, Janoušek byl ale pozorný.
15:12
Vyloučen hráč #21 Vojtěch Hartman družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:12
První přesilovou hru tohoto utkání si zahraje Ostrava.
14:19
Ze standardní situace před brankovým prostorem Stibor pouze do spojnice.
13:30
Frýbovu prudkou střelu chytá Antoniazi.
12:19
Tomášek výborně zabránil křižné nahrávce před brankou domácích.
09:48
Rozehrávka Ostravy před velkým brankovištěm skončila pouze v bloku domácích.
08:05
Zíka zkusil přízemní střelu od mantinelu.
05:22
Spurný se rychlým sprintem dostal až ke střele, Antoniazi kryje balon helmou.
03:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #85 Lukáš Pobořil (0:1).
03:55
Stibor perfektně uklidil ze vzduchu balon do branky domácích.
02:43
Procházkova přízemní střela nenadělala Antoniazimu velké potíže.
00:42
Janoušek si připisuje první zákrok.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Petr Vítovec, Martin Stibor, Matěj Sedláček, Lukáš Pobořil
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Filip Molhanec, Karel Frýba, Tomáš Hájek, Jakub Šolle, Ferdinand Tomášek