1:1
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - KM automatik FBK Jičín 11:7
2. Filip Kubíček, 4. Matěj Florián, 5. Jakub Lédl, 10. Oliver Zavoral, 12. Oliver Zavoral, 14. Deniz Rybenský, 25. Radek Pešek, 26. Oliver Zavoral, 28. Radek Pešek, 29. Oliver Zavoral, 40. Jakub Lédl - 9. Adam Chalupa, 14. Adam Chalupa, 15. Matyáš Filip, 25. Adam Sucharda, 28. Lukáš Patzelt, 30. Adam Sucharda, 32. Antonín Zikmund; rozhodčí: Martin Korunka - Filip Neumann; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 33 - Matěj Slavík 22; po třetinách: 6:3, 4:3, 1:1;
Komentář hostů:
Děkujeme soupeři za utkání, rozhodla první třetina.
45:00
Střely ve 3. části: 9:10
45:00
40:08
Vyloučen hráč #8 Lukáš Patzelt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
39:06
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Jakub Lédl bez asistence (11:7).
31:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund, asistoval #19 Vojtěch Sobotka (10:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 17:17
30:00
29:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #18 Adam Sucharda, asistoval #7 Antonín Zikmund (10:6).
28:35
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #21 Filip Kubíček (10:5).
27:28
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek, asistoval #9 Oliver Zavoral (9:5).
27:06
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #43 Vojtěch Linhart (8:5).
25:47
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #99 Deniz Rybenský (8:4).
24:53
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek, asistoval #99 Deniz Rybenský (7:4).
24:40
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #18 Adam Sucharda, asistoval #2 Adam Chalupa (6:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:13
15:00
14:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #49 Matyáš Filip, asistoval #43 Vojtěch Linhart (6:3).
13:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #2 Adam Chalupa, asistoval #7 Antonín Zikmund (6:2).
13:43
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #8 Radek Pešek (6:1).
11:14
09:03
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral bez asistence (4:1).
08:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #2 Adam Chalupa bez asistence (3:1).
04:27
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Jakub Lédl, asistoval #99 Deniz Rybenský (3:0).
03:04
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #4 Matěj Florián bez asistence (2:0).
02:38
Vyloučen hráč #7 Antonín Zikmund družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
01:24
Vyloučen hráč #99 Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
01:03
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #21 Filip Kubíček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích FbC Skuteč: brankář: Daniel Nekvinda; hráči v poli: Jakub Lédl, Filip Kubíček, Deniz Rybenský, Oliver Zavoral, Radek Pešek