8:0
- : -
TROOPERS

TROOPERS - Bulldogs Brno U15 13:1
4. Maxmilián Plas, 5. Marek Paulík, 7. Matěj Karásek, 12. Marek Paulík, 13. Marek Jedlička, 31. David Kubečka, 31. Tadeáš Jelínek, 34. Šimon Koutný, 35. Marek Jedlička, 38. Maxmilián Plas, 40. Vojtěch Horák, 44. Jan Karafiát, 45. Ondřej Trávníček - 9. Benjamin Buraj; rozhodčí: Vojtěch Eliáš - Radek Šafář; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Adam Suda ?; po třetinách: 5:1, 0:0, 8:0;
44:50
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #5 Matouš Novák (13:1).
43:24
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Jan Karafiát, asistoval #42 Marek Paulík (12:1).
43:00
Vyloučen hráč #18 Jakub Poláček družstva Bulldogs Brno U15 na 2 minuty za hrubost.
41:40
Vyloučen hráč #39 Tobiáš Hude družstva Bulldogs Brno U15 na 2 minuty za hrubost.
39:37
Branku družstva TROOPERS vstřelil #89 Vojtěch Horák, asistoval #10 David Kubečka (11:1).
37:25
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas bez asistence (10:1).
34:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička z trestného střílení (9:1).
33:03
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #21 Marek Jedlička (8:1).
30:34
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #74 Matěj Karásek (7:1).
30:18
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Kubečka bez asistence (6:1).
30:00
30:00
20:47
Vyloučen hráč #55 Marek Mattes družstva Bulldogs Brno U15 na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:26
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička bez asistence (5:1).
11:56
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #7 Jan Karafiát (4:1).
08:42
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #91 Benjamin Buraj, asistoval #18 Jakub Poláček (3:1).
08:16
Vyloučen hráč #78 Filip Ráček družstva TROOPERS na 2 minuty za špatné střídání.
06:22
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (3:0).
04:50
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #96 Ondřej Trávníček (2:0).
03:05
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas, asistoval #89 Vojtěch Horák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Eliáš a Radek Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno U15:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Tomáš Ursacher; hráči v poli: Marek Jedlička, Filip Ráček, Šimon Koutný, Marek Paulík, Ondřej Trávníček