5:0
4:2
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Snipers Třebíč B 13:4
11. Vojtěch Marek, 15. František Majvald, 17. František Majvald, 20. Marek Švec, 21. Jan Skalický, 23. Matouš Hrdina, 32. Maxim Kubelka, 32. František Majvald, 39. Štěpán Appl, 41. František Majvald, 44. Vojtěch Marek, 55. Jan Skalický, 60. Maxim Kubelka - 5. Jan Venhoda, 8. Martin Susa, 44. Kryštof Buchtela, 53. Matěj Kuželka; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 3:9; využití: 3:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Roman Doleček 17 - Matěj Abraham 22, Tomáš Rambousek 4; po třetinách: 4:2, 5:0, 4:2;
Komentář domácích Adamec Petr (Trenér):
Věděli jsme že soupeř nemá co ztratit. Začátek z naší strany vlažný, ale od poloviny první třetiny bylo jasné, že to půjde. Hodně jsme si zastříleli, ale vzhledem k převaze je skóre pro soupeře milosrdné. Produktivita horší, ale 3 body jsou doma a to je důležité. Děkujeme všem za utkání.
Komentář hostů Pařízek Josef (Trenér):
Dnes jsme v pozměněné sestavě hráli bohužel zase bez nasazení a kvality. Blahopřejeme soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:57
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #32 Matouš Poláček (13:4).
55:13
Vyloučen hráč #3 Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
54:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #9 Matouš Hrdina (12:4).
53:11
Vyloučen hráč #43 Jan Pacal družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hrubost.
52:46
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #74 Matěj Kuželka, asistoval #90 Josef Svoboda (11:4).
51:39
Vyloučen hráč #92 David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za zdržování hry.
47:52
Vyloučen hráč #43 Jan Pacal družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
46:03
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil #10 Petr Doleček.
45:06
Střídání brankáře. Nový brankář #66 Tomáš Rambousek družstva Snipers Třebíč B
43:59
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #51 Kryštof Buchtela, asistoval #83 Milan Švejda (11:3).
43:29
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #2 Vojtěch Marek bez asistence (11:2).
40:43
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (10:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
38:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #7 Štěpán Appl, asistoval #10 Petr Doleček (9:2).
37:33
Vyloučen hráč #23 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
37:33
36:56
Vyloučen hráč #44 Lukáš Bavlnka družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:31
Vyloučen hráč #8 Michal Nestrojil družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:44
31:44
Letohrad si i v oslabení vede dobře a dostává se do 6ti gólového vedení.
31:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (7:2).
30:55
Vyloučen hráč #9 Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
27:26
Vyloučen hráč #10 Milan Novák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #9 Matouš Hrdina, asistoval #21 František Majvald (6:2).
20:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #21 František Majvald (5:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 18:10
20:00
19:22
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #21 František Majvald (4:2).
18:51
Vyloučen hráč #74 Matěj Kuželka družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
16:41
14:46
14:15
Vyloučen hráč #95 Jan Venhoda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
10:21
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #2 Vojtěch Marek, asistoval #8 Jan Skalický (1:2).
07:43
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #68 Martin Susa, asistoval #43 Jan Pacal (0:2).
07:43
Tentokrát se už Třebíči zadařilo.
06:25
Letohradští odrazili útok Třebíče.
04:41
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #95 Jan Venhoda, asistoval #43 Jan Pacal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Jan Homolka, Lukáš Bartes, Josef Svoboda, Matěj Kuželka, Josef Pařízek
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Matouš Poláček, Ondřej Pokorný, Jan Skalický, František Majvald, Vojtěch Marek