2:2
1:6
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Crazy girls FBC Liberec 5:8
2. Eliška Malíková, 12. Lucie Jandová, 25. Lucie Jandová, 37. Eliška Malíková, 55. Lucie Jandová - 28. Markéta Žbánková, 30. Aneta Foffová, 43. Aneta Foffová, 46. Markéta Šorfová, 47. Markéta Žbánková, 50. Markéta Šorfová, 52. Markéta Valešová, 57. Markéta Šorfová; rozhodčí: Martin Pavlík - Petr Herman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vendula Lisá ? - Kateřina Dlouhá ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:6;
Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér):
V okleštěné sestavě jsme zvolili taktiku která nám není vlastní, to nám vydrželo bohužel jen dvě třetiny. Holkám děkuji za předvedený výkon, snad to vyjde zítra.
Komentář hostů Novák Petr (Vedoucí):
Začátek zápasu jsme trošku prochrápali. Domácím jsme dali prostor, aby si s námi hráli. Ve druhé třetině jsme předvedli pěkné pasáže, ale nebylo jich dost. Třetí třetina se pak blížila našim představám, jak bychom měli a chtěli hrát. Děkujeme za zápas.
60:00
56:49
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #9 Markéta Valešová (5:8).
54:17
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Lucie Jandová, asistoval #17 Lucie Kalinová (5:7).
51:30
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #23 Kateřina Dlouhá (4:7).
49:14
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (4:6).
46:52
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (4:5).
45:02
42:14
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová bez asistence (4:3).
40:00
40:00
36:29
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková bez asistence (4:2).
29:50
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #10 Petra Müllerová (3:2).
27:12
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #16 Kristýna Rondošová (3:1).
24:20
20:00
20:00
11:07
01:19
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #2 Adéla Skořepová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Aneta Foffová, Kateřina Novotná, Markéta Šorfová, Markéta Rumlová, Pavla Bárková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Vendula Lisá; hráči v poli: Eliška Matějková, Lucie Jandová, Zuzana Mochanová, Karolína Bulvová, Lucie Kalinová