0:1
3:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:2
35. Michal Horák, 40. Tomáš Jančařík, 42. Tomáš Ručka - 29. David Přibil, 33. Vilém Bednařík; rozhodčí: Filip Volgemut - Matěj Kroča; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Dvořák ? - Ondřej Málek ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:1;
45:00
44:14
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
41:49
Vyloučen hráč #64 Tomáš Jančařík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #91 Tomáš Ručka bez asistence (3:2).
39:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #64 Tomáš Jančařík, asistoval #15 Jakub Vařecha (2:2).
34:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #15 Jakub Vařecha (1:2).
32:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #81 Tomáš Světlík (0:2).
30:00
30:00
29:51
Vyloučen hráč #28 Vilém Bednařík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
28:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #28 Vilém Bednařík (0:1).
20:26
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
17:58
Vyloučen hráč #28 Vilém Bednařík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Volgemut a Matěj Kroča.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Dennis Šťastník, Daniel Málek, David Přibil, Vítek Marušík, Tomáš Světlík