5:0
4:4
- : -

PSN Tatran Střešovice - SOKOLI Pardubice 12:5
2. Filip Eliáš, 6. Vojtěch Kún, 8. Filip Eliáš, 25. Matěj Čelakovský, 26. Martin Krejčí, 29. Jakub Pluhař, 34. Matěj Čelakovský, 38. Bohumil Piskáček, 49. Tomáš Kuchyňa, 51. Matěj Čelakovský, 52. Filip Eliáš, 57. Martin Krejčí - 12. Vojtěch Rusin, 54. Matouš Sákra, 55. Jakub Prášek, 56. Tomáš Macháček, 60. Matyáš Mík; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3 + Lukáš Procházka 5:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 26 - Matěj Denemark 18, Daniel Paar 2; po třetinách: 3:1, 5:0, 4:4;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Škoda poslední desetiminutovky, kdy jsme zbytečně přestali hrát. Jinak musím za zbytek zápasu kluky pochválit. Kvalitní hra na míči a dneska slušná produktivita. Děkujeme soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér):
I když to podle skóre tak nevypadá, odehráli jsme poměrně dobré utkání. Tatran nás přehrál individuální kvalitou, která byla vidět především v řešení brejkových  gólových situacích. Naši hráči zaslouží pochvalu na nasazení a za to, že zápas nevzdali. Ve třetí třetině jsme hru zjednodušili a efekt se dostavil. Pro nás super zápas pro další rozvoj hráčů.
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 8, hosté - 10.
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:59
Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 5 minut za hrubost.
59:45
Vyloučen hráč #68 Vojtěch Panuška družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
59:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík bez asistence (12:5).
59:10
Mík na ose posílá míček za Jurca.
58:50
Míček mají na flrobalkách pardubičtí obránci a hledají prostor k průniku.
56:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #68 Vojtěch Panuška (12:4).
56:46
Nahrávka zpoza branky na Krejčího, který posílá míček k zadní tyči.
55:48
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #21 Jan Nezval (11:4).
55:47
Prášek elegantně posílá míček k zadní tyči a je to další gól pro Pardubice!
54:36
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #9 Filip Záhrobský (11:3).
54:35
Rychlý brejk Pardubic, Prášek trefuje skákavý míček a snižuje náskok domácích.
53:44
Nezval sám na Jurca, které si pokoupal. Bohužel trefuje pouze tyč.
53:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #74 Matyáš Mík (11:2).
53:01
Mík a Sákra využívají odraženého míčku a Sákra se prosazuje k zadní tyči.
51:32
Timeout SOKOLI Pardubice
51:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #5 Marek Hozman (11:1).
51:32
Střídání brankáře. Nový brankář #49 Daniel Paar družstva SOKOLI Pardubice
50:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #72 Šimon Vavroušek (10:1).
50:40
Nekompromisní Čelakovský střílí z výběhu a neuvěřitelnou přesností se trefuje za Denemarka.
49:50
Domácí sice tlači Pardubice na jejich polovině, bohužel zakončit se jim teď nadaří.
48:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Tomáš Kuchyňa, asistoval #66 Vojtěch Kún (9:1).
48:20
Kún nahrává na Kuchyňu, který přesně umístěnou střelou navyšuje náskok domácích.
47:43
Schlappl v brejku střílí, branku však  přestřeluje.
47:13
Pardubice sice v početní přesile - Panuška však přesouvá hru na druhou polovinu hřiště.
46:28
Vyloučen hráč #7 Jakub Lisa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:27
Rychlá akce Pardubic. Situaci se na poslední chvilku snaží zachránit Lisa.
45:48
Domácí na míčku - Stuchlík vypichuje míček a Křinka jde sám na Jurca, který s klidem chytá.
44:42
Belej a jeho rána - Jurco pohotově zasahuje.
44:14
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #69 Lukáš Procházka.
44:08
Nezval v brejku střílí - jen těsně míjí branku.
43:35
Procházka pálí od matinelu - Křinka blokuje.
41:40
Míček putuje mezi domácími, kteří ke třetí třetině přistoupili s klidem.
40:20
Pardubice na míčku - Procházka je velmi důrazný v napadání.
40:01
Buly pro Pardubice.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: domácí - 12, hosté - 9.
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
39:50
Poslední vteřiny pod taktovkou Pardubic.
39:30
Brejk se domácím nezdařil, tak jak by si přáli. Prosazit se zkouší ještě Malhocký.
37:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #5 Marek Hozman (8:1).
37:46
Piskáček si prokličkoval hřiště a pálí pod ruku.
33:32
33:31
Vavroušek nahrává na Čelakovského, který se prosazuje z výběhu.
33:15
Vavroušek dneska válí - další koupel v jeho podání.
32:53
Domácí na chvílí zklidňují hru.
28:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Jakub Pluhař, asistoval #66 Vojtěch Kún (6:1).
28:52
Kún nahrává před branku, kde z levé strany zakončuje Pluhař.
25:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #66 Vojtěch Kún (5:1).
25:45
To byla akce! Souhra téhle lajny nemohla skončit jinak než gólem. Kún se nemilosrdně prosazuje a vstřeluje pátý gól domácích.
25:15
Starndardka Pardubic na střeud hřiště. Rusin volí střelu a Jurco s lehkostí chytá.
24:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #68 Vojtěch Panuška (4:1).
24:14
Panuška nahrává zpoza brány, kde míček lehce tečoval Čelakovský a míček končí za Denemarkem.
24:00
Míček se točí mezi pardubickými obránci.
22:43
Pardubická pětka teď pod tlakem Tatranu.
20:28
První střela druhé třetiny od Stuchlíka.
20:01
Buly pro Tatran.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 12, hosté - 12.
20:00
Střely v 1. části: 12:12
20:00
19:55
Rusin se ještě v poslední chvíli snaží změnit stav skóre, ale na Jurca si nepřišel.
18:22
Eliáš a jeho klička, po které ihned pálí - Denemark si připisuje další zákrok. Nicméně míček zůstává ve hře a Denemark musí být stále ostražitý.
16:50
Další střela na Demenarka - tentokrát od Rosy. Denemark opět úspěšně zasahuje.
14:15
Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
14:00
Kolotoč v podání domácích - finální střelu zblokoval Nezval a okamžitě se přesouvá na druhou polovinu a střílí - Jurco chytá.
12:32
Sárka se zkouší prosadit z otočku - trefuje pouze blok.
11:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #55 Petr Křinka (3:1).
11:13
Křinka přihrává zpoza branky na Rusina, který pálí k tyčce.
10:00
2 na 1. Kučera si s touto těžkou situací poradil a hra se opět přesouvá na druhou stranu.
09:05
Stuchlík pálí z první po příhrávce od Míka - Jurco chytá.
07:54
Parádní záash Denemarka, který vychytal Kúna v "brejku"
07:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (3:0).
07:24
Kuchyňa nahrává na nabíhajícího Eliáše před brankou, kterou se prosazeje pozemi kolem tyčky.
05:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #26 Martin Krejčí (2:0).
05:29
Krejčí nahrává na Kúna před brankou, které se i přes přesunujícího Denemarka trefuje.
05:14
Jurco pod palbou Pardubic předvádí neskutečné kousky.
04:21
Standardka Pardubic z rohu - Jurco zústává stále neohrožen.
04:17
První zlomaná flrobalka dnešního dne.
03:14
Parádní souhra Vavroušek-Čelakovský-Panuška málem skončila další brankou.
01:24
01:23
Eliáš na středu posílá přízemní střelu, kterou Denemark stihl tečovat. Nicméně i tak končí v bráně.
00:56
Čelakovský a první šance dnešního dne.
00:25
Pardubice na míčku a hledají prostor, jak se dostat na útočnou polovinu.
00:01
Úvodní buly pro Pardubice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Vojtěch Rusin, Jan Nezval, Petr Kvasil, Tomáš Macháček, Petr Křinka
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Lukáš Macháček, Šimon Vavroušek, Michal Malhocký, Vojtěch Panuška, Matěj Čelakovský