2:3
6:1
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 12:5
3. Jaromír Filip, 12. Filip Fňukal, 17. Dominik Fňukal, 18. Ondřej Miškov, 35. Štěpán Čevela, 35. Jaromír Filip, 44. Štěpán Lhoťan, 50. Patrik Baránek, 52. Jaromír Filip, 54. Jaromír Filip, 55. Ondřej Janáč, 56. Jaromír Filip - 9. David Svoboda, 31. David Svoboda, 33. David Svoboda, 33. David Svoboda, 57. Marek Štěpán; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 73; zásahy brankářů: René Frydrych 18 - Jakub Kutěj 27; po třetinách: 4:1, 2:3, 6:1;
Komentář domácích Lhoťan Štěpán (Trenér):
Dneska se všichni těšili nejvíce na čerta, Mikuláše a anděla. Všichni 3 dorazili, doufám, že se akce dětěm a divákům líbila. Dnešní utkání nemělo parametry Divize. Děkujeme soupeřům, divákům, úžasným pořadatelům. 3 body doma.
Komentář hostů Štěpán Richard (Vedoucí):
Gratulujeme domácím k výhře a spěcháme domů, abychom stihli Mikuláše. Děkujeme.
60:00
Střely ve 3. části: 17:10
60:00
59:59
Drama se nekoná, domácí si připisují 3 body do tabulky.
59:07
Vyloučen hráč #81 Dominik Menzel družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání.
59:07
Rozhodčí napočítali 6 zelených dresu na hřišti a Domča Menzel utíká k nám.
57:30
Jarda Filip v pozici komentátora přesně popsal situaci na hřišti. "Pojďme hoši, máme v přesilovce víc střel jako oni"
56:57
Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
56:57
Je to smutné, ale je to tak. Jarda Filip to nejspíš přehnal s dúrazem před domácí brankou a jde si k nám sednout.
56:08
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #17 Marek Štěpán bez asistence (12:5).
56:08
Když nevíš, co s míčkem, tak vystřel. To si teď řekla Marek Štěpán a ze standardky přidává branku. Bude drama?
55:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (12:4).
55:15
Mikulášská nadílka domácích ve třetí třetině. Jarda Filip posílá oslavu na tribunu a rychlou střelou zápěstím přidává další gól.
54:15
Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
54:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #33 Ondřej Janáč bez asistence (11:4).
54:15
Radost hlavní pořadatelky Evy Antálkové znamená jen jediné. Ondra Janáč přidává 11. branku domácich.
53:43
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (10:4).
53:43
10!!! Desátou branku domácích přidává kapitán domácích Jarda Filip.
53:35
Poláchova dobrá střela od mantinelu.
51:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (9:4).
51:37
Tentokrát už se však Jarda Filip trefuje a svou typickou střelou přidává 9. branku domácích.
51:15
Další situace 2v1, Jarda Filip netrefuje bránu.
50:30
Kutěj vytáhl neskutečný zákrok a chytá Janáčovou střelu k tyči.
49:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #26 Patrik Baránek, asistoval #96 Štěpán Čevela (8:4).
49:24
2 na 1 v podání Baránka s Čevelou dopadlo úspěšně. První jmenovaný střelou do prázdné brány zvyšuje náskok domácích.
47:40
Šimík padá uprostřed hřiště, ani jedna střídačka neví proč. Naštěstí to nevypadá vážně a hostující hráč bez větších potíží opouští hřiště.
45:40
Marek Štěpán vyslal jedovku na domácí branku. Frydrych opět jistě chytá.
43:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #20 Štěpán Lhoťan, asistoval #22 Ondřej Miškov (7:4).
43:18
Šéftrenér domácího týmu se nejlépe zorientoval v  předbrankovém prostoru a jemnou tečí přidává další gól domácích.
42:45
Jarda Filip střelou z půlky neohrozil hostující bránu. Nicméně i přes to se jednalo o nejzajímavější část třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:7
40:00
39:45
Poslední 3 minuty nepřinesly nic zajímavého a dole u stolku se nám už hromadí děti na přestávkový program.
37:01
Kutěj udržel nervy na uzdě, nenechal se Miškovem rozhodit a chytá.
37:00
Trestné střílení družstva FBC ORCA KRNOV neproměnil #22 Ondřej Miškov.
37:00
Rašovský poslal Svobodu do branky a Miškov se ujme trestného střílení.
34:26
34:26
I domácí kapitán Jarda Filip vymetá pavučinku v hostující bráně. Aspoň nebude mít paní uklízečka moc práce.
34:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #65 Matěj Župka (5:4).
34:00
Nevím, jak to padlo, ale Štěpán Čevela posílá svůj tým do jednobrankového vedení.
32:57
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda bez asistence (4:4).
32:57
A opět ten Svoboda. Stav utkání Orca vs Svoboda - 4:4.
32:20
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #10 Adam Polách (4:3).
32:20
Haloo? Svoboda trefuje na vzdálenější tyč. Kompletuje hattrick a snižuje na 3:4 z pohledu svého týmu.
30:13
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #92 Benjamín Rašovský (4:2).
30:13
Spolupráce hostujících mladíčků. Svoboda vymetá pavučinku i v druhém rohu domácí brány. Krásná střela.
30:01
I tohle bylo mega dobrý. Frydrych a tyčka vychytávají nájezd Svobody.
30:00
Trestné střílení družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. neproměnil #97 David Svoboda.
30:00
Tak to bych Vám přála vidět. Fotbalové představení Frydrycha, bohužel pro domácí mimo brankoviště a uvidíme trestné střílení.
26:30
Ondra Janáč ukázal, že mu není cizí ani fotbal a rychlým zpracováním likvidiuje rychlou rozehrávku hostů.
25:21
Filip Fňukal schytal střelu do choulostivých míst. Neboj Kamčo, je oka.
24:50
Domča Fňukal vychytal rozehrávku Svobody. Posílá nahrávku na Miškova, který z první trefuje pouze do dobře postaveného Kutěje.
24:12
Hostující hráči měli zajímavou rozehrávku v rohu, docela by mě zajímalo, co tím zamýšleli. Podle mě neví, ani oni sami.
22:40
Šimík opět v slibné šanci. Bohužel dnes zatím nemá seřízené mířidlo a opět netrefuje domácí bránu.
22:05
Štěpán Lhoťan si poradil proti 3 protihráčům a posunul na Juřinu. Ten však situaci neočekával a domácí míček ztrácí.
21:00
V hale je kosa jak v hale na MS mužů. Aspoň si kluci obou týmů okusí podmínky MS.
20:00
20:00
O přestávkový program se starají mládežníci domácího klubu.
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:44
Šimíkovi se nabízela prázdná brána. Střelec však nabídku odmítl a trefuje pouze boční síťku domácí brány.
19:00
Kutěj teď vytáhl parádní zákrok a v situaci 1v1 vychytal Miškova.
18:15
Hostující Svoboda vyslal krásnou střelu. Frydrych však vytáhl ještě lepší zákrok.
17:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (4:1).
17:34
Domácí duo Miškov - Filip ukazuje důvod, proč vévodí bodování svého týmu a při hře 4 na 4 přidává další branku domácích.
17:29
Vyloučen hráč #33 Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
17:29
Vyloučen hráč #61 Petr Káňa družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
17:29
Vzájemné pošťuchování Janáče a Káni rozhodčí oceňují dvěma minutami na každé straně.
17:00
Dolů ke stolku přiběhli kluci z elévků a přípravky a hlásí, že byl nahoře Mikuláš. Tak jsme mělii pravdu. Snad Mikuláš nebyl jediný, kdo tady dnes rozdával nadílku.
16:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #22 Ondřej Miškov (3:1).
16:16
Rašovský si ani pořádně nesedl a už zase jde zpět do hry. Fňukal s Miškovem využívají další přesilovou hru.
16:14
Vyloučen hráč #92 Benjamín Rašovský družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
15:40
Káňa vyslal pěknou střelu na domácí bránu. Frydrych opět zasahuje.
14:40
Dominik Fňukal zkusil způlky. Branku sice netrefil, ale vysloužil si pochvalu svého kapitána Jardy Filipa.
13:50
Šimík zkoušel z půlky, ale netrefil bránu a míček tak sbírá Fňukal.
12:30
Řeknu to asi takhle.. Hra nahoru, dolů, ale stejně by mě víc zajímalo, co se děje nahoře na tribuně. Cinkání zní, jako mikulášská nadílka.
11:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #81 Dominik Menzel (2:1).
11:59
Domácí tým v pěti a začíná krátká přesilovka.
11:22
Domča Menzel na Fildu Fňukala a ten z velkého brankoviště využívá přesilovou hru.
09:49
Vyloučen hráč #10 Adam Polách družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
09:49
Poláchovi se nejspíš nelíbila početní výhoda. Šťouchl do Menzela a jde si na 2 minutky odpočinout.
08:59
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
08:59
Filda Svoboda poslal k zemi protihráče a svůj tým tak poslal do oslabení.
08:22
08:22
David Svoboda trestuhodně potrestal chybu domácích, vymetl pavučinky a srovnává na 1:1.
07:50
Marek Štěpán rychlá střela od manitelnu, ale Frydrych drží svůj tým.
06:13
Rychlonožka Štěpán Čevela si vynutil faul a slibnou rozehrávku pro svůj tým.
05:30
Hostující David Svoboda nedokázal využít standardku a domací tým se žene do útoku.
05:00
Nahození Filipa Fňukala se jen těsně svezlo kolem brankové konstrukce.
02:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #82 Dominik Fňukal (1:0).
02:11
Brankový účet utkání neotevírá nikdo jiný, než domácí kapitán Jarda Filip.
01:10
Ondra Janáč zkoušel od manitelu na volného Menzela, ten však z předbrankového prostoru netrefuje balónek.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrává Miškov a domácí začínají s postupným útokem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Jakub Kutěj; hráči v poli: Adam Polách, Marek Štěpán, Petr Káňa, Vojtěch Šimík, Jakub Skýpala
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda
00:00
Dobrý den, vážení sportoví diváci. Vítám Vás u 12. kola Divize E, kde se představí domácí, aktuálně 6. FBC Orca Krnov a hostující FBC TJ Sokolo Frenštát p.R., který obývá poslední, 12. příčku tabulky. Přeji Vám příjemnou podívánou a pěknou 2. adventní neděli.