2:1
- : -
BUTCHIS

BUTCHIS - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:6
19. Antonín Šubrt, 27. Antonín Šubrt, 32. Antonín Šubrt, 35. Matiáš Jaroš - 17. Dominik Bláha, 21. Dominik Bürger, 22. Dominik Bláha, 25. Tomáš Kadlec, 29. Adam Václav Kyselka, 35. Jakub Ruml; rozhodčí: Jan Hejsler - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Eduard Vladař ? - František Stárek ?; po třetinách: 0:0, 2:5, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:10
45:00
41:46
Vyloučen hráč #16 Filip Černý družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování hokejky.
34:50
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #36 Matiáš Jaroš, asistoval #63 Marek Smitka (4:6).
34:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml bez asistence (3:6).
31:54
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #63 Marek Smitka (3:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:14
30:00
28:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka bez asistence (2:5).
27:26
Vyloučen hráč #33 Kryštof Hozman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:11
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #1 Eduard Vladař (2:4).
24:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #93 Tomáš Kadlec, asistoval #97 Dominik Bürger (1:4).
23:50
Vyloučen hráč #63 Marek Smitka družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
21:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #97 Dominik Bürger (1:3).
20:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Dominik Bürger, asistoval #59 Ondřej Kroužek (1:2).
18:25
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #99 Adam Aarons (1:1).
18:00
Vyloučen hráč #6 Adam Vrba družstva BUTCHIS na 2 minuty za opakované přestupky.
16:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (0:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:18
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hejsler a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: František Stárek; hráči v poli: Jakub César, Adam Václav Kyselka, Jakub Ruml, Daniel Grézl, Maxim Grega