2:2
0:5
- : -

Kanonýři Kladno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:9
4. Dominik Prudil, 15. Matěj Zíka, 16. Dominik Prudil, 24. Jakub Šolle, 31. Hugo Hübner - 9. Adam Zubek, 20. Adam Palčinský, 37. Ondřej Svoboda, 40. Ondřej Jankovský, 45. Adam Palčinský, 47. Ondřej Svoboda, 47. Jáchym Kuběna, 49. Adam Zubek, 50. Jáchym Kuběna; rozhodčí: David Kytler - Lukáš Žofka; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 25 - Martin Blažek 20; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:5;
Komentář domácích Šnajdr Miroslav (Trenér):
Dnešní zápas rozhodla třetí třetina. Odpovídá tomu i skóre, kdy naši zkušení hráči nezvládli klíčové momenty, darovali soupeři přesilové hry, ten toho náležitě dle očekavaní využil. Zápas si už pohlídal a my jen dohravali. Gratuluji soupeři k výhře a přeji mu štastnou cestu domu.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér):
Když hrajeme, máme soupeře v kleštích.Nicméně dneska jsme hráli tak od půlky zápasu, první polovina, proti výborně aktivně bránícímu soupeři s rychlými protiútoky a nebezpečnou střlebou byla jakoby nebyla. Tempo ve zbytku zápasu bylo dobré, trápila nás přesnost na míčku. Program téhle soutěže je náročný a únava si vybírá svou daň.
Polovinu této části máme za sebou, v zimní přestávce vostřejc potrénujeme.
60:00
Střely ve 3. části: 8:12
60:00
59:57
Vyloučen hráč #63 Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
58:12
Tomášek faulovaný Gattnarem, rozehrávat bude kladno, které zkouší hru bez brankáře.
56:40
Z hokejek Vítkovic teď létá jedna střela za druhou. Janoušek je ve velkém zápřahu.
54:47
Novotný obešel dva soupeře a vyslal střelu, která končí za mantinelem.
53:45
Přesilovka domácích nepřinesla bohužel nic zajímavého.
52:50
Zíka z brankoviště pouze do Blažka.
51:45
Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
49:21
Třetí třetina je jasně v režii hostujícího týmu.
49:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #7 Lukáš Fukala (5:9).
48:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #12 Martin Gattnar (5:8).
48:39
Zubek prostřelil všechny a všechno. Hosté vedou už o 3 branky.
48:15
Štrobach procedil balonek mezi nohama Blažka, o gól ho připravila tyč.
47:35
Zubek ve velké šanci, Janoušek odkopává.
46:55
Timeout Kanonýři Kladno
46:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #37 Tomáš Janek (5:7).
46:55
Na dva slepené branky reagují domácí oddechovým časem.
46:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #71 Adam Palčinský (5:6).
46:14
Využitá přesilovka znamená pro hosty poprvé v zápase vedení.
45:45
Šolleho střelu vyráží Blažek ramenem.
44:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #63 Ondřej Svoboda (5:5).
44:29
Vyloučen hráč #7 Matěj Zíka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
44:29
Hosté srovnávají stav a navíc dostávají možnost další přesilové hry.
44:10
Janoušek podržel svůj tým, když vychytal nebezpečnou střelu Svobody.
43:21
Jankovu střelu zblokoval Spurný.
42:03
Molhanec vystartoval z trestné lavice a nabíjel Štrobachovi. Střela skončila pod nohama Blažka.
40:50
Svoboda z poloviny hřiště přestřeluje.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Vítkovice.
40:00
Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
39:18
Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
39:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #65 Adam Zubek (5:4).
39:02
Jankovský přehodil z bezprostřední blízkosti Janouška, rozdíl ve skore se ztenčil na jeden gol.
36:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #12 Martin Gattnar (5:3).
36:50
První využitá přesilovka hostů po ose Gattnar - Svoboda.
36:29
Jankovský dorážel z brankoviště, ale branku nevstřelil.
35:01
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
34:40
Spurný zboural jednoho se soupeřů a máme tu odložené vyloučení.
32:51
Hrubého střelu zblokoval po rychlém návratu Molhanec.
31:34
Blažek chytá střelu Spurného.
30:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #15 Matěj Čika (5:2).
30:20
Čikovu střelu dorazil za záda ležícího Blažka Hübner. V polovině utkání vedou domácí již o tři branky.
30:00
Richtár dostal zajímavou nabídku, balonek ze vzduchu minul.
29:02
Dva famózní zákroky právě předvedl domácí Janoušek.
28:31
Molhanec z půlky nastřeluje pouze Frýbu.
26:13
Vizváry pouze do zakleklého Sochora.
23:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #6 Tomáš Hájek (4:2).
23:24
Střelou na bližší tyčku v podstatě z ničeho se prosazuje Kuba Šolle.
22:36
Vstřelená branka vlila domácím krev do žil. V dobré šanci se ocitl Procházka, ale trefil pouze golmana. Následná dorážka Sochora dopadla totožně.
22:32
Zíkovu střelu od mantinelu chytá Blažek.
21:40
Molhanec se obtáčel kolem branky, balonek mu na poslední chvilku odskočil od čepele.
20:35
Vítkovice vstoupily do druhé třetiny velmi aktivně.
20:01
​Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Vítkovice.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:16
20:00
19:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #65 Adam Zubek (3:2).
19:20
Přesilovku hosté sice nevyužili, ale po Šolleho chybě dávají gol.
18:32
Druhá přesilovka hostů je zatím na střely velmi chudá.
17:09
Vyloučen hráč #20 Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:52
Hrubý se snažil překonat Janouška, nebyl úspěšný.
15:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #69 Hugo Hübner (3:1).
15:29
Prudil rozehrál standardku na Hübnera, ten vytloukl pouze blok. Odražený balonek pak doputoval na hokejku Prudila, který vymetl levou šibenici a Kladno se dostává do vedení o dvě branky.
14:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka bez asistence (2:1).
14:04
Zíka sebral balonek na půlce a uklidil ho za záda hostujícího golmana.
12:40
Tvrdou střelu Gattnara zblokoval dobře postavený Zíka.
11:25
Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
11:05
Palčinský předal míček Gattnarovi, ten ještě hledal lépe postaveného spoluhráče. Akci nakonec překazil Tomášek.
10:27
Zíka z velkého brankoviště přestřeluje.
09:39
Procházka dorážel ve velkém brankovišti a vybojoval faul. Kladno bude rozehrávat ze slibné pozice.
08:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #71 Adam Palčinský (1:1).
07:42
Štrobach se vymotal z chumlu hráčů a následně zakončil. Branku ale minul.
05:17
Gattnar v kombinaci s Palčinským netrefují bránu ani z dorážky.
03:36
Po skvělém zákroku Janouška se dostal k míčku Prudil, který proběhl celé hřiště a zakončil přesně k levé tyčce.
03:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (1:0).
03:01
Molhanec chytře prostrčil míček na Sochora, ten trefuje pouze golmana.
02:36
Po střele Hrubého si připisuje Janoušek důležitý zákrok.
01:12
Gattnar se snažil prokličkovat mezi třemi hráči soupeře, ale na konec o balonek přišel a domácí mohou vyrazit do útoku.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Martin Blažek; hráči v poli: Martin Gattnar, Adam Zubek, Ondřej Jankovský, Adam Palčinský, Ondřej Svoboda
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Filip Molhanec, Karel Frýba, Hugo Hübner, Dominik Prudil, Matěj Zíka