2:1
- : -
FBC Lomnice

FBC Lomnice - FBC Česká Lípa B 6:9
5. Lukáš Fotr, 12. Jakub Jaroš, 16. Jan Jaroš, 24. Jan Jaroš, 32. Jan Jaroš, 43. Filip Chlumský - 4. Marek Dzierža, 4. Jan Šebera, 6. Jan Dudek, 8. Josef Hanzalík, 14. Jan Dudek, 14. Petr Procházka, 22. Ondřej Riljak, 23. Jan Dudek, 33. Petr Procházka; rozhodčí: Michal Král - Tomáš Beran; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Jan Diviš ? - Marek Kocourek ?; po třetinách: 2:6, 2:2, 2:1;
45:00
42:35
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #22 Filip Chlumský, asistoval #24 Ondřej Šádek (6:9).
39:02
Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
32:10
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #71 Tomáš Hudík (5:9).
31:34
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #87 Jan Jaroš, asistoval #11 Jakub Jaroš (5:8).
30:00
30:00
29:37
Vyloučen hráč #79 Marek Kocourek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za držení.
23:58
23:05
Vyloučen hráč #48 Jan Dudek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
22:47
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #48 Jan Dudek, asistoval #71 Tomáš Hudík (3:8).
21:44
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #9 Marek Dzierža (3:7).
15:29
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #87 Jan Jaroš, asistoval #9 Jan Krouza (3:6).
15:00
15:00
14:26
Vyloučen hráč #48 Jan Dudek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
13:24
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #77 Jan Šebera (2:6).
13:13
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #48 Jan Dudek, asistoval #9 Marek Dzierža (2:5).
11:41
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #37 Matěj Volejník (2:4).
07:59
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #41 Josef Hanzalík, asistoval #19 Petr Procházka (1:4).
05:51
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #48 Jan Dudek, asistoval #19 Petr Procházka (1:3).
04:05
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #19 Lukáš Fotr, asistoval #22 Filip Chlumský (1:2).
03:50
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #77 Jan Šebera, asistoval #41 Josef Hanzalík (0:2).
03:33
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #41 Josef Hanzalík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Král a Tomáš Beran.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Petr Procházka, David Böhme, Jan Šebera, Josef Hanzalík, Ondřej Riljak