1:1
0:0
SCC SEMILY

SCC SEMILY - FBC Kutná Hora  2:3pn
9. Jiří Havrda, 56. Lukáš Vyhlídko - 23. Petr Listík, 55. Josef Chalupa, N Petr Listík; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Martin Forman 33 - Bohuslav Bochníček 30; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Miksánek Tomáš (Trenér):
Za dnešní výkon musím opět klukům moc poděkovat. I přes až neuvěřitelný počet zraněných nebo jinak indisponovaných s ohledem na velmi logicky nastavená vládní opatření, jsme dnes předvedli týmový výkon. Bohužel zaostáváme stále v činnostech s hokejkou, ale doháníme to alespoň bojovností. Škoda, že jsme opět nedokázali naše šance proměnit a konečně vylovit z domácího rybníku 3 body. I tak je to příjemné překvapení, jak mladí kluci zvládají přechod z regionální juniorské ligy do Divize. Díky soupeři za férové utkání a my pracujeme dál.
Komentář hostů Rejna Václav (Vedoucí):
Hrůza. Soupeř dnes chtěl vítězství po většinu zápasu víc. My jsme byli katastrofální v přesilovce a neefektivní v zakončení. Každopádně klobouk dolů před domácím brankářem, byl výborný. Dav body jsou málo, ale víc jsme si nezasloužili. Doufám, že se nám marodka začne už jen vyprazdňovat a ne naopak. Díky za zápas a gratulace k posunu, který soupeř od našeho prvního zápasu udělal.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #77 Zdeněk Vavřina a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SCC SEMILY hráč #15 Tomáš Navrátil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #78 Petr Listík a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva SCC SEMILY hráč #27 Filip Bulušek , ale gól nevstřelil.
64:31
Vyloučen hráč #16 An Tran Hoang družstva SCC SEMILY na 2 minuty za špatné střídání.
64:31
Tak dáváme hostům další šanci přesilové hry.
63:15
Ubránili jsme.
61:15
Vyloučen hráč #17 Lukáš Hradecký družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
61:15
Tak si zahrajeme bohužel ještě jedno oslabení. Snad budeme úspěšní stejně jako v těch předchozích.
60:06
První pokus nastaveného času chytá Forman.
60:00
60:00
K vidění bude druhé prodloužení v sezóně.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:29
Timeout FBC Kutná Hora
59:29
Posledních 30 vteřin tohoto dramatického zápasu.
58:40
Tak to zamrzí. Havrdovi v jasné pozici míček sjel z hokejky.
58:05
Tak teď to bylo dramatické na obou stranách. Nejprve Vocelka krásnou tvrdou střelou trefil Chmelíka, a pak rychlý brejk na druhou stranu vyřešil Forman.
55:49
Vyhlídkova střela teď těsně minula branku.
55:10
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #11 Lukáš Vyhlídko, asistoval #17 Lukáš Hradecký (2:2).
55:10
Spravedlnost existuje a je vyrovnáno. Prosadil se Vyhlídko po přihrávce Hradeckého.
54:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa bez asistence (1:2).
54:08
Tak tohle jsem ještě neviděl. Hostům teď prošla rychlá rozehrávka faulu o dva metry mimo místo přestupku.
52:52
Formikův malíček není úplně ready, snad to do konce zápasu vydrží.
51:35
Hosté teď trochu přikládají pod kotel a hra se začala přelévat z jedné strany na druhou.
51:17
A zase Forman vyráží nebezpečnou střelu.
50:53
Ubránili jsme i třetí oslabení a je na čase udeřit.
50:27
Save Formana.
48:53
Vyloučen hráč #14 Tomáš Chmelík družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:53
Tak tohle bylo přísné, ale bohužel tu máme třetí oslabení z naší strany.
47:18
Teď Fišer trochu zaspal při bránění a hned z toho byla nebezpečná šance hostí.
45:56
Tahle střela Vyhlídka měla gólové parametry, ale hezký zákrok hostujícího brankáře.
45:21
Po delší době zase pěkná akce z naší strany a střela Buluška.
44:48
A jsme v plném počtu.
44:27
Forman kryje nebezpečnou střelu ze středu hřiště.
43:37
Skvělý blok Vocelky.
43:14
Havrda výborně vyvezl míček a ušetřil pár vteřinek.
42:48
Vyloučen hráč #12 Tomáš Kubín družstva SCC SEMILY na 2 minuty za blokování hokejky.
42:19
Hosté mají výhodu a bude zřejmě následovat druhá přesilovka, pokud ji nevyužijí.
40:52
Po padesáti vteřinách tu máme dva střelecké pokusy našich, nejprve Hradecký a potom Vyhlídko, ale bohužel nepřesně oba.
40:01
Jdeme do poslední části, snad se nám povede stejně jako minulý týden v Liberci.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:11
40:00
39:01
Až teď míček líznul břevno po střele hostujícího hráče.
38:42
Poslední minuty je to boj o prostor na hřišti. Bez velkých šancí a střel na branku.
36:00
Konečně i druhé třetině pasáž kdy míček na hokejkách držíme i my.
33:13
Jedovatá střela Havrdy, ale brankář hostí s obtížemi kryje.
32:20
Hezký průnik Vyhlídka a Hradecký před brankou minul míček.
31:18
Škoda že teď míček Havrdovi sjel z čepele, výsledkem tak byla slabá střela.
29:50
Brejková situace hostů neskončila gólem.
27:16
Chybu v rozehrávce nepotrestal Roztočil.
26:27
Hosté si teď hledají cestičku k naší brance, ale naštěstí se jim to moc nedaří.
22:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #4 Josef Chalupa (1:1).
22:26
To je škoda. Po pěkné individuální akci a výběhu z rohu se prosazuje hostující útočník.
21:53
První nebezpečnější pokus druhé třetiny mají na svědomí hosté. Míček letěl těsně nad.
20:01
Tak i v tomto zápase jdeme do druhé třetiny s vedením, ale všichni doufáme, že další průběh zápasu bude úplně jiný než v Kutné Hoře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:12
20:00
19:59
První třetina nám skončila. Náš tým zaslouženě vede. Soupeře jsme uspěšně ubránili a za celou třetinu nepustili do žádné vyložené gólové situace.
18:19
Výborně, přesilovku jsme ubránili a dokonce soupeře nepustili do vážnější šance.
17:23
Kubín teď zkušeně podržel míček a ušetřil vteřiny.
16:19
16:19
Máme tu první přesilovou hru utkání, náš tým se bude teď snad dvě minuty bránit přesile soupeře.
14:35
Zase je tu pasáž hry od branky k brance, ale s pozorným bráněním a trpělivou rozehrávkou. Žádné velké šance ani střely nejsou k vidění.
12:10
Krásná individuální akce Vyhlídka končí střelou do bloku. Škoda.
10:37
Teď bylo k vidění krátce po sobě několik úspěšných bloků našich hráčů.
08:18
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda, asistoval #67 Jakub Vocelka (1:0).
08:18
Tak teď bylo na hřišti k vidění neuvěřitelné sólo Havrdy, které zakončil přesnou střelou k tyči nad nohu bezmocného brankáře.
07:18
Teď po chybě na středu hřiště a ztrátě míčku zazvonila za zády Formana tyč.
06:26
Zatím stále zápas probíhá v opatrném duchu, kdy oba týmy trpělivě zakládají a nechtějí udělat chybu v rozehrávce.
04:36
Teď závar před naší brankou, ale Forman nadvakrát kryje pokusy hostujících útočníků.
03:43
Další Havrdova střela, tentokrát z první přímo do brankáře.
03:26
Havrdův pokus míří těsně vedle.
01:28
Velmi opatrný začátek z obou stran. První dalekonosný pokus má na svědomí Vocelka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Václav Rejna, Jan Novotný, Josef Chalupa, Petr Listík, Tomáš Pešl
00:00
Line-up domácích SCC SEMILY: brankář: Martin Forman; hráči v poli: Lukáš Hradecký, Tomáš Navrátil, Lukáš Vyhlídko, Jakub Vocelka, Jakub Roztočil
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u dnešního zápasu mezi domácími SCC SEMILY a hostujícím týmem FBC Kutná Hora. První vzájemné utkání skončilo vítězstvím hostů.