2:2
0:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - PSN Tatran Střešovice 2:3
32. Ondřej Pužman, 34. Jakub Seibert - 22. Vojtěch Kún, 30. Martin Krejčí, 41. Vojtěch Panuška; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 17 - Adam Draslar 14; po třetinách: 0:0, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Od nás dnes celkem poctivý výkon do obrany, ale špatnou koncentrací ve vstupu 2. a 3. třetiny jsme si zápas velmi zkomplikovali. Musíme být více sebevědomí směrem dopředu. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér):
Hodně defenzivní utkání. Nicméně koncetrace po celých 60 minut a dobrý vstup do třetí třetiny pro nás dnes znamená tři body. Děkujeme soupeři za zápas.
58:38
Minutu a půl před koncem třetí třetiny si domácí družstvo bere oddechový čas.
56:42
Seibert napadá. Přesilovku domácí tým bohužel nevyužívá.
55:21
Bergmanův dlouhý výběh končí střelou do soupeře z Tatranu.
54:20
Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
54:20
Boleslavští si zahrají další přesilovku.
53:17
Bergman v souboji u mantinelu s Kúnem, vybojoval míček pro svůj tým.
51:37
Hozmanova střela zblokována hokejkou, která patří Hendrychovi.
50:19
Hozman obral Zoufalého o balonek. Boleslav získává míček zpět.
48:35
Tatran na balonku.
47:20
Fišerova prudká střela z otočky, kterou vyslal z půlky hřiště, stav utkání nemění.
45:22
Jurkulák opět v akci, tentokrát přestřeluje vysoko nad Hanušovu branku.
44:16
Zoufalý blokuje další Jurkulákův pokus o gól hostí.
42:10
Boleslavský brankář Hanuš, si hned od začátku této třetiny sahá na míček velmi často.
40:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (2:3).
40:57
První střela třetí třetiny hned končí za zády Hanuše. Trefuje se tatranský Panuška.
40:00
40:00
Úvodní buly poslední třetiny vyhrává tým hostí.
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
39:19
Seibert - Fišera, krásná akce. Fišera střílí vedle Draslarova království.
38:11
Kudrnův pokus o další branku domácích bohužel neúspěšný, střela nebyla příliš prudká a Draslar má vše pod kontrolou.
36:34
Sihelského střela míří pouze do hrudi Plášila.
33:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #9 Dominik Hanuš (2:2).
33:52
Seibert si přebírá balonek a ve vlastním oslabení střílí krásnou branku. Skóre vyrovnáno na 2:2.
32:11
Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:11
Uvidíme první přesilovku Tatranu.
31:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:2).
31:06
Boleslavská hra v šesti přináší ovoce. Pužman se trefuje za záda Draslara.
29:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #25 Lukáš Macháček (0:2).
29:32
Krejčího nečekaná ostrá střela navyšuje náskok hostí - na 0:2.
27:39
Hanuš vyráží Hozmanovu střelu zblízka.
26:56
Hartova střela a jeho další 3 dorážky málem vyrovnaly skóre.
25:04
Hezká akce hostí, chyběla jen přesná koncovka.
23:09
Vavroušek a jeho další pokus o branku. Prudkou střelu vyráží Hanuš.
21:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #46 Marek Jurkulák (0:1).
21:38
Jurkulák - Kún, dvojice hostí otevírá skóre dnešního utkání.
21:22
Souboj v rohu, rozehrávka pro domácí.
20:00
20:00
I druhou úvodní buly vyhrává tým domácích.
20:00
Střely v 1. části: 2:6
20:00
18:33
Minuta a půl do konce, viděli jsme několik střel na obou stranách, žádná z nich ale nebyla přesná.
17:48
Pluhařova zkouška Hanuše - ten je úspěšný a balonek chytá.
16:44
Přesilovka skončila. Skóre stále neotevřené.
15:36
Fišerova střela letí nad Draslara.
14:34
Vyloučen hráč #46 Marek Jurkulák družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
14:34
Boleslav si zahraje svou první přesilovou hru, snad uvidíme gól.
13:21
Další ostrá střela hostí, tentokrát od Kúna. Hanuš připraven.
12:14
Fišera přichází o balonek přímo před Hanušem, tatranský střelec Hozman - nepřesný.
10:17
Vorel sám před brankou hostí, gól z toho bohužel není.
08:27
Zoufalého akce přinesla dvě střely na Draslara. Ani jedna, ale nekončí za jeho zády.
07:01
Hanuš vyráží povedou Pretlovu střelu.
05:55
Hendrych přestřeluje vysoko nad.
04:23
Nepovedenou akci Tatranu, domácí bohužel netrestají.
03:17
Draslar vyráží Hartovu prudkou střelu.
02:08
Zblokovaná střela Procházky, se zapisuje k první větší šanci hostí.
01:32
První pokusná střela přichází od domácího Volovika. Skóre ale tato střela neotevírá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Jakub Pluhař, Marek Hozman, Šimon Vavroušek, Michal Malhocký, Vojtěch Panuška
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Michal Fišera, Štěpán Hendrych, Jan Zoufalý, Filip Bergman, Jakub Hart
00:00
Vítejte na dnešním utkání CE soutěže juniorů mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a PSN Tatran Střešovice. Přejeme Vám příjemnou zábavu!