3:0
3:1
- : -

FBC Liberec B - Florbalová akademie MB 11:1
4. Lukáš Kořínek, 7. Marek Žagan, 10. Bohuslav Ferdan, 14. Bohuslav Ferdan, 15. Bohuslav Ferdan, 21. Jakub Vacek, 36. Dominik Šollar, 38. Marek Žagan, 45. Filip Radostný, 51. Martin Blecha, 60. Marek Žagan - 50. Petr Pánek; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 7 + Jan Šoltys OS:5 + Jan Ulman 5; využití: 4:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Petr Chlad 26 - Lukáš Doležal 17; po třetinách: 5:0, 3:0, 3:1;
Komentář domácích Svoboda Miroslav (Asistent trenéra):
Jsme rádi za 3 body a relativně slušný výsledek. Půlka zápasu nebyl problém a hra nás bavila. Od druhé půlky se začala hra hodně kouskovat a spíš než florbal se na hřišti objevovaly jiné věci. Doufám,že jsme se z dneška poučili a zítra bude náš přístup o poznání lepší. Děkujeme soupeři a těšíme se na zítra.
Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
Děkujeme soupeři za dnešní zápas. Dnes jsme bohužel na soupeře nestačili a trápili jsme se v koncovce. To rozhodlo.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:59
Vyloučen hráč #9 Petr Peřina družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
59:45
Další vlčák se utrhl ze řetězu! Marek Žagan jako další liberecký hráč střílí hatrick.
59:26
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #40 Dominik Šollar (11:1).
55:04
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 5 minut za hrubost.
54:36
Vyloučen hráč #89 Jan Havrda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
54:20
Vyloučen hráč #57 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
53:30
Liberec šel ve 3 proti 1 do útoku, Pecháček přihrával Péřovi do prázdné brány, avšak Péřa trefil vrabce na střeše.
50:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Martin Blecha, asistoval #99 Lukáš Růžička (10:1).
49:22
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #45 Štěpán Cvekl (9:1).
47:42
Hosté nevyužili dvojnásobnou přesilovku 5 na 3 a skoŕe zápasu se tak nemění.
47:02
Petr Chlad chytá i nechytatelné a drží svůj tým s čistým kontem.
45:41
Vyloučen hráč #8 Daniel Matocha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
45:41
Vyloučen hráč #24 Martin Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zdržování hry.
44:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný, asistoval #67 Lukáš Kořínek (9:0).
43:02
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:7
40:00
37:45
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (8:0).
35:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Dominik Šollar, asistoval #89 Jan Havrda (7:0).
32:37
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
32:37
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
27:48
Vyloučen hráč #61 Jan Šoltys družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra na zemi.
27:48
Vyloučen hráč #61 Jan Šoltys družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
27:48
Vyloučen hráč #61 Jan Šoltys družstva FBC Liberec B - osobní trest.
20:37
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Jakub Vacek, asistoval #61 Jan Šoltys (6:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:11
20:00
17:56
Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #40 Dominik Šollar.
17:00
Vyloučen hráč #99 Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
14:39
Ferdan se utrhl ze řetězu a střílí hatrick.
14:38
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #95 Marek Žagan (5:0).
13:25
Liberec využívá přesilovou hru a odskokuje Mladé Boleslavi o 4 góly.
13:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #40 Dominik Šollar (4:0).
12:15
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
09:30
06:26
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #18 Jakub Vacek (2:0).
04:58
Peřina nabil Richtorvi, avšak Richtrovi střela nesedla a střílí mimo branku.
03:07
Liberec vstoupil do zápasu velmi aktivně a ujímá se zaslouženě vedení.
03:06
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #18 Jakub Vacek (1:0).
00:45
V úvodu utkání se Lukáš Kořínek prokličkoval až před brankáře Doležala, avšak Doležal ho vychytal.
00:01
Vítáme Vás u dnešního utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Jan Ulman, Albert Vocel, Petr Pánek, Vojtěch Starý, Petr Machač
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Marek Žagan, Lukáš Kořínek, Bohuslav Ferdan, Jan Šoltys, Jakub Vacek