0:2
6:0
- : -

Torpedo Havířov - Asper Šumperk 7:3
4. Tomasz Grycz, 33. Samuel Řezáč, 41. Jan Warcholek, 43. Tomasz Grycz, 44. Tomasz Grycz, 44. Ondřej Urbančík, 45. David Křižák - 15. Matyáš Valenta, 25. Jan Zindulka, 30. Matěj Ivo Pírek; rozhodčí: Dominik Pustówka - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Rusz ? - Vojtěch Kubíček ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 6:0;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Polovinu zápasu jsme byli mimo ve všech aspektech výkonu. Naštěstí si kluci dali říct a 3. třetinu jasně ovládli. Každopádně poklona soupeři za předvedenou hru. Jsme rádi, že do nového roku budeme vstupovat v áčkovém koši.
Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér):
Výkon se zlepšuje, ale pořád tam máme moc hluchých míst. Tentokrát nás zabila 3.třetina. Díky soupeři a rozhodčím za fér zápas.
45:00
44:41
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #91 Matěj Kuntoš (7:3).
43:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík bez asistence (6:3).
43:09
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #11 Samuel Řezáč (5:3).
42:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #4 Jan Warcholek (4:3).
40:32
Timeout Asper Šumperk
40:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #52 Tomasz Grycz (3:3).
32:43
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:3).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #44 Jan Jarmar (1:3).
24:31
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #17 Jan Zindulka, asistoval #99 Matěj Šíma (1:2).
15:00
15:00
14:15
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #87 Tomáš Kubíček (1:1).
03:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #13 David Křižák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Asper Šumperk:
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Kryštof Rusz; hráči v poli: Tomáš Poruba, Ondřej Waliczek, Jan Warcholek, David Křižák, Tomasz Grycz