1:3
1:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - FBK Jičín POHODA TEAM B 3:6
8. Denisa Peroutková, 20. Nikola Trnková, 37. Nikola Trnková - 10. Lea Petrgálová, 12. Adéla Kmošková, 19. Kateřina Rozsypalová, 20. Adéla Kmošková, 29. Adéla Kmošková, 42. Pavlína Paličková; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Tereza Černá 19 - Ladislava Špíglová 19; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 11:8
45:00
44:59
Vyloučen hráč #6 Kateřina Rozsypalová družstva FBK Jičín POHODA TEAM B na 2 minuty za blokování hokejky.
43:00
Poslední dvě minuty. Hosté kontrolují balónek. Dalo by se říct, že jsou lakomé, ale na jednotlivé brejky ho domácím půjčují. Ty selhávají zejména v koncovce, kdy netrefují zařízení a když už to míří na bránu, tak tam stojí nepropustná hradba hostí
41:40
Timeout FTC Vysoké Mýto
41:40
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #13 Pavlína Paličková, asistoval #33 Ladislava Špíglová (3:6).
41:40
nevídaná asistence gólmanky hostí. Po několikátém pokusu jim to holkám vyšlo. Přichází závěrečný tlak domácích, což otvírá zadní vrátka v jejich obraně. Dokáží toho hosté využít
41:24
pěkný prdeláč od Šárky Chlumské a za chvilku tu je gól
39:36
Nyní se hraje dlouho bez přerušení a hra se přelévá z jedné strany na druhou. To, že se hraje bez přerušení vyhovuje zejména pořadatelské službě a časoměřiči, který si však náhle stěžuje, že dlouho nezmáčkl tlačítko
39:01
Z hostujíc lavičky řve kapitánka dáme góla, pojďme, pojďme, ale sama sedí na lavičce
37:52
Domácí se tlačí do šancí, ale zatím spolehlivě fungují obranné řady a gólmanka hostí.
36:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Denisa Peroutková (3:5).
35:40
Třetí část přináší víc bojovnosti než florbalové krásy. Hra je spíše vyrovnaná, ale v oslabení domácí tým po důrazu snižuje
35:09
Vyloučen hráč #8 Monika Veselá družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:12
30:00
29:59
Po dvou částech tahá za kratší konec tým domácích. Na hřišti se projevují zkušenosti hostujícho týmu a někalikanásobného šampióna této soutěže. Domácí se těžce dostávají z obraného pásma a úplně se jim nedaří v přechodu do útočného pásma. I přesto několik nadějných příležitostí měly. Zaslouženě však vedou hosté i přes to, že jsou v průměru min. o století starší. Trenér je mimo věkovou kategorii. Uvidíme co nám přinese třetí třetina. Do poslední části nastupuje jako první údržba s Mikuláškovou nově na centru
28:37
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #16 Adéla Kmošková, asistoval #99 Pavlína Mikolášková (2:5).
19:57
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #16 Adéla Kmošková, asistoval #13 Pavlína Paličková (2:4).
19:57
vybojovaný míč za brankou nese v podání čtvrté branky v síti domácích. Ťukes do odkryté brány
19:26
19:20
Hostující tým se dostal do vedení po trestném nájezdu, které zkušeně proměnila Rozsypalová. Následně však po nevynucené chybě snižuje hostující tým
18:55
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #6 Kateřina Rozsypalová z trestného střílení (1:3).
15:00
15:00
První třetina utkání byla na obě strany vyrovnaná, kdy vede zkušenější tým. Do druhé části nastupuje první Jičínská lajna
15:00
Střely v 1. části: 6:5
15:00
11:58
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #16 Adéla Kmošková, asistoval #3 Lucie Tomášková (1:2).
09:08
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #19 Lea Petrgálová, asistoval #7 Jana Kořínková (1:1).
07:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Denisa Peroutková, asistoval #2 Tamara Adámková (1:0).