2:0
1:1
- : -

IBK Hradec Králové B - FBC Trutnov (DTJ) 5:1
8. Markéta Součková, 9. Iva Čečotková, 22. Kateřina Hušková, 24. Eliška Lexová, 45. Iva Čečotková - 41. Barbora Grundová; rozhodčí: Martin Korunka - Timoteus Pospíšil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jana Uhlířová ? - Marie Pilařová ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:1;
45:00
44:32
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #52 Iva Čečotková, asistoval #98 Eliška Buchalová (5:1).
43:00
Vyloučen hráč #75 Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:12
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #88 Barbora Grundová bez asistence (4:1).
30:00
30:00
23:01
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #11 Eliška Lexová, asistoval #10 Jana Raabensteinová (4:0).
21:20
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #39 Kateřina Hušková, asistoval #98 Eliška Buchalová (3:0).
15:00
15:00
14:50
První část se Hradec nevzdal a dal 2 gól, ale Trutnov to Hradci nedá zadarmo a bude bojovat dál.
13:40
Trutnov je drsný protivník, ale IBK se nevzdává
08:23
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #52 Iva Čečotková, asistoval #8 Markéta Součková (2:0).
07:18
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #8 Markéta Součková, asistoval #75 Natálie Žídková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Timoteus Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové B: brankář: Jana Uhlířová; hráči v poli: Markéta Součková, Lucie Linhartová, Eliška Buchalová, Natálie Žídková, Karolína Kovářová