1:7
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC ORCA KRNOV 9:8
6. Lukáš Vachutka, 8. Bohdan Kopelec, 11. Bohdan Kopelec, 28. Tomáš Skoupil, 28. Lukáš Vachutka, 29. Ondřej Borik, 35. Daniel Tichý, 39. Bohdan Kopelec, 45. Daniel Tichý - 2. Jaromír Filip, 41. Dominik Fňukal, 42. Štěpán Lhoťan, 45. Dominik Fňukal, 47. Ondřej Miškov, 55. Jaromír Filip, 57. Jaromír Filip, 60. Filip Svoboda; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 5:4; využití: 2:3; diváků: 36; zásahy brankářů: Adam Pavlát 20 - René Frydrych 16; po třetinách: 3:1, 5:0, 1:7;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
To co se dnes dělo na Čajkárně je zcela neuvěřitelné. Z vyhraného zápasu uděláme neskutečně drama a musím zcela souhlasit s výrokem Štěpána. Po dvě třetiny jsme předváděli parádní výkon a zcela jsme Krnov vymazali, ale ve třetí třetině jsme vyjma pár minut hráli katastrofálně a Krnov ukázal, že má velkou kvalitu. Naštěstí jsme dokázali prolomit krnovské prokletí a body tak zůstávají na Hané. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Lhoťan Štěpán (Trenér):
Parádní třetí třetina, dneska jsme vítězové. Olomouc předvedla třetí třetinu spatný výkon, kluci bojovali, nevzdali to. Děkuji mojim hráčům za dnešní parádní zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:52
Hosté tlačí a snaží se vyrovnat.
59:31
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #14 Filip Fňukal (9:8).
57:38
Klimeš trefil pouze Miškova před sebou, Kopelec se dostal k míčku a jeho střelu z otočky zneškodnil Frydrych.
56:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (9:7).
56:25
Filip přesnou ranou snižuje na rozdíl dvou branek.
56:18
Vyloučen hráč #26 Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
55:57
Hra se přelévá ze strany na stranu.
55:30
Domácí v plném počtu.
54:44
Konečný se dobře vrátil a nepustil Miškova do střely.
54:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #82 Dominik Fňukal (9:6).
53:41
Pavlát krásným rozklekem vyrazil střelu do odkryté branky.
53:30
Vyloučen hráč #17 Lukáš Vachutka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:30
Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
53:03
Vachutka promáchl.
52:51
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
51:40
Krásnou souhru Borika Š. a Skoupila zakončil druhý jmenovaný bohužel pro domácí nad.
51:12
Klimeš nečekanou střelou trefuje boční síťku branky.
49:42
Minář tělem zablokoval dalekonosnou střelu.
48:24
Skoupil dobře vypálil z první, jenže trefil boční konstrukci branky.
47:55
Domácí kontrolují míček na hokejkách a zklidnili zběsilou hru.
46:53
Pavlát zastavil Miškovovu přízemní střelu.
46:33
Pavlát rukou vyrazil střelu od mantinelu.
46:14
Timeout FBS Olomouc
46:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (9:5).
46:03
Tichý zablokoval střelu z půlky.
44:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #22 Ondřej Miškov (9:4).
44:52
Hosté rychle rozehráli standardku na hranici velkého brankoviště a Fňukal se trefil přesně k tyči.
44:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý, asistoval #91 Adam Klimeš (9:3).
43:47
Vachutka pálil z první mimo branku.
43:00
Hosté vyhazují až k Pavlátovi.
42:49
Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
41:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #20 Štěpán Lhoťan, asistoval #22 Ondřej Miškov (8:3).
40:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (8:2).
40:22
Fňukal to stihl a využil přesilovku přesnou střelou, kterou překonal Pavláta.
38:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec z trestného střílení (8:1).
38:35
Kopelec bekhendovou kličkou překonal Frydrycha a kompletuje hattrick.
38:30
Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:11
Hezkou kombinaci na jeden dotek překazil Fňukal dobrým obranným zákrokem.
37:40
Macháček to zkusil z voleje, ale jeho střela skončila vysoko nad.
36:36
Konečný v dobré pozici minul prázdnou branku.
35:46
Miškov trefil tyč.
34:58
34:58
Tichý prostřelil Frydrycha a navyšuje náskok domácích na šest branek.
34:55
Frydrych vyrazil Klimešovu nečekanou střelu.
34:27
Pavlát dobrým zákrokem vyrazil Filipovu střelu.
34:06
Borik O. střílel z výběhu pouze do bloku.
33:26
Blažek to zkusil ze vzduchu, ale netrefil branku.
32:51
Skoupila zaskočila kupka sněhu u mantinelu a tak mu míček projel mezi nohama a nezachytil ho.
31:45
Kratochvil rozjel útočnou akci, ale Macháček akci překombinoval, když hledal Kopelce před brankou.
29:46
Vachutka trefil odražený míček ze vzduchu, ale netrefil branku.
29:08
Kratochvil prošel přes dva hráče, ale před branku nahrál pouze Frydrychovi.
28:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #18 Karel Skupník (6:1).
27:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #88 Adam Pavlát (5:1).
27:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (4:1).
27:09
Skoupil po dlouhé době opět boduje. Nebylo jisté jestli to po delší pauze má stále v sobě, ale všechny teď přesvědčil, že ano, když střelou z první trefil prázdnou branku.
26:32
Hosté nevyužili přečíslení 3 na 2.
25:23
Czyž se Součkem se dostali v oslabení před Frydrycha, jenže ten v klidu jejich šanci zneškodnil.
25:01
Vyloučen hráč #83 Vladimír Blažek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
24:53
Vachutkova přízemní střela skončila mimo.
24:08
Skoupil vtrhnul do velkého brankoviště a snažil se zakončit, jenže proti přesile neměl šanci, ale bil se jako lev a lvi žerou první.
23:21
Hosté se usadili na polovině soupeře, ale sami se vyhnali nepřesnou přihrávkou nahoru.
22:15
Fňukal před vlastní brankou zablokoval Součkovu střelu.
21:49
20:55
Blažek tvrdě poslal soupeře k zemi, hosté mají standardku z útočného rohu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
19:54
Klimešova zablokovaná střela skončila vysoko nad.
19:20
Hosté rychle rozehráli standardku na Filipa před brankou, jenže ten nestihl zakončit.
18:54
Konečnému nesedla přihrávka a poslal míček za mantinel.
18:25
Skoupil se do toho nemůže dostat po čtyř zápasové pauze, ale věřme mu, on se do toho dostane.
17:40
Pavlát v klidu chytil sraženou střelu.
16:51
Tichý ztečoval střelu hostů nad domácí branku.
16:22
Lhoťan nepustil Blažka po mantinelu a čistě ho odzbrojil.
15:10
Vachutka našel před brankou Borika Š., jenže ten netrefil přihrávku a míček skončil v rohu.
14:24
Šance na obou stranách hasí brankáři.
13:24
Klimešova přihrávka před branku hostů nenašla Macháčka, míček mají hosté.
12:58
Konečného rozehrávka na Uničov našla pouze Frydrycha na druhé straně hřiště.
11:40
Borik Š. se dobře vložil do rozehrávky hostů a už měl míček na lopatě, jenže Lhoťan ho k míčku nepustil a sám běžel dopředu a zvládl i zakončit, ale Pavlát byl připraven.
10:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec bez asistence (3:1).
10:13
Kopelec pěknou střelou prostřelil Frydrycha a domácí odskakují na rozdíl dvou branek.
10:05
Frydrych vyrazil tvrdou střelu Tichého.
09:38
Frydrych nemusel zasahovat proti táhlé střele Konečného.
09:15
Krhovják z protiútoku nevystřelil, když se mu míček svezl z čepele.
08:11
Hosté se nikam neženou, Lhoťan s rozvahou rozjíždí postupný útok.
07:53
Vachutkova střela těsně minula tyčku.
07:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #91 Adam Klimeš (2:1).
07:25
Macháčkovi nesedla střela z první, ale míček pro domácí ještě udržel Tichý.
07:06
Klimešova jedovka prosvištěla kolem branky do rohu.
06:30
Kopelec sám před brankou promáchl dobrou nabídku od Macháčka.
06:18
Vyloučen hráč #33 Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:09
Pavlát kolenem vyrazil Filipovu střelu.
05:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #29 Šimon Borik (1:1).
05:27
Vachutka se z první trefil přesně k tyči.
03:48
Pavlát nemusel zasahovat proti Menzelově střele.
03:00
Domácí zatím tápou v kombinaci a hosté mají více ze hry.
02:06
Skoupil výborně očima vytlačil soupeře z vlastní poloviny.
01:24
01:24
Filip natáhl z výběhu a propálil vše co mu stálo v cestě.
01:03
Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:15
Hosté se rychlou rozehrávkou dostali až na polovinu domácích, kde se málem dostali ke střele na Pavláta, ale domácí šanci zneškodnili.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Adam Klimeš, Daniel Tichý, Igor Macháček, Bohdan Kopelec, Jan Kratochvil