3:2
0:1
1:0

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Florbalová akademie MB 5:4p
13. Barbora Špačková, 21. Barbora Špačková, 24. Nicol Jakešová, 40. Barbora Špačková, 64. Zuzana Mervartová - 6. Marie Jirková, 31. Kateřina Skřivánková, 34. Marie Jirková, 42. Zuzana Kábrtová; rozhodčí: Tomáš Tóth - Šimon Kořínek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Šárka Černá 15 - Adéla Malkusová 46; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:1, 1:0;
Komentář domácích Šatalíková Karolína (Trenér):
Nejsme spokojeni se vstupem do zápasu, hra na půl plynu nestačí na žádného soupeře. Nebyla to hra, kterou bychom chtěly hrát. V dalších třetinách jsme sice měly herní převahu, ale střelecky jsme se nebyly schopné prosadit. S dnešním výkonem tedy nemůžeme být spokojení.
Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér):
Další vyrovnaný zápas. Opět jsme si do něj nepřinesli ponaučení z předchozích utkáních. Opět jsme byli 100% až ve třetí třetině. V začátku utkání se u nás objevila řada nepřesností. Holkám Děkuji za bojovnost, která se zdá být nejsilnější stránkou našeho týmu. Gratuluji soupeři za jeho výkon.
65:00
Střely v prodloužení: 2:2
63:41
63:41
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #5 Zuzana Mervartová, asistoval #14 Barbora Špačková (5:4).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 14:7
60:00
59:25
Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
55:25
Timeout Florbalová akademie MB
49:14
Vyloučen hráč #36 Ema Mlatečková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
46:28
Vacardová trefila tyčku.
44:30
Domácí jsou hodně aktivní a tlačí na soupeřky. Získané míčky se stále nedaří přetavit v branku.
41:13
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #3 Zuzana Kábrtová, asistoval #45 Michaela Bauerová (4:4).
40:40
Černá  zachránila domácí od golu. Míček už směřoval do odkryté branky a Šárka v poslední chvíli vyrazila míček rukou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 19:5
40:00
39:27
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (4:3).
35:01
Závar před brankou hostů zakončila Chaloupková vysoko nad branku.
33:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #7 Eliška Pivoňková (3:3).
33:51
Jirková zavěsila pod horní tyčku po individuální akci.
30:08
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #45 Michaela Bauerová (3:2).
29:44
Balejová je dneska hodně akční, další střela v jejím podání trošku překvapila Malkusovou.
25:43
Trestné střílení družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice neproměnil #35 Hana Chaloupková.
25:43
Vyloučen hráč #19 Nela Bártová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
25:00
Vyloučen hráč #32 Monika Škorpová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
23:15
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #87 Nicol Jakešová, asistoval #32 Monika Škorpová (3:1).
23:15
Jakešová natáhla a dalekonosnou střelou k tyči zvyšuje skore.
22:33
Bětka Pěnkavová chytře získala míček u mantinelu a krátkým výběhem se dostala k zakončení, jají střela způsobila zmatek před brankou soupeřek.
20:59
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:5
20:00
19:05
Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
16:50
Zlatníková poslala  křižnou přihrávku na Balejovou. Balejová trefuje pouze Malkusovou.
13:13
Jakešová se ocitla v šanci poté, co jí Mervartová šikovně prostrčila míček mezi dvěma boleslavskýma obránkyněma.
12:07
09:43
Pěnkavová Anežka vystřelila prudkou střelu z pozice obránce. Malkusová chytá.
05:25
05:25
Pivoňková vyslala střílenou přihrávku na JIrkovou. Jirková byla trestuhodně nedůrazně pokrytá a skorovala.
04:31
Bauerová se ocitla sama před Černou. Černá  zasáhla jistým zákrokem.
02:41
Balejová se Zlatníkovou vysunují agresivní presing. Téměř získaly míček.
01:05
První šance domácích. Chaloupková se vymotala ze sevření soupeřek. Němcová se snažila dorážet.
00:01
Vítejte u on line přenosu 11. kola 1.ligy juniorek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Marie Jirková, Eliška Pivoňková, Viktorie Vacardová, Nela Bártová, Aneta Hlušičková
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Veronika Balejová, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková, Kateřina Sojková, Anežka Pěnkavová