3:2
4:1
- : -

FBC Kutná Hora - FLORBAL JABLONEC 7:4
22. Tomáš Pešl, 23. Josef Chalupa, 32. Ondřej Spurný, 43. Ondřej Spurný, 44. Martin Zelený, 45. Jiří Schwarz, 55. Josef Chalupa - 7. Semih Pehlivan, 27. Lukáš Jarolímek, 30. Semih Pehlivan, 44. Semih Pehlivan; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Karel Kotyza; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 17 - Jaromír Komárek 28; po třetinách: 0:1, 3:2, 4:1;
Komentář domácích Rowe Adam (Asistent trenéra):
Přidám se k hodnocení hostů, jejich brankář zaslouží jedničku s hvězdičkou, hrozně dlouho nás trápil. Soupeři jsme zbytečně darovali spoustu vyložených šancí a nebyli v některých situacích dostatečně důrazní. Jsem rád, že se prosadili i jiní střelci a nakonec nasázeli dost gólů. Díky soupeřům za zápas v super tempu!
Komentář hostů Daníček Jakub (Trenér):
Dnes musím před klukama smeknout, hlavně před naším golmanem, který nás držel celý zápas ve hře. Zdravím naší rozsáhlou marodku a trenéra! Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mu hodně štěstí do sezony.
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
58:55
Vyloučen hráč #15 Daniel Endrle družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #27 Martin Zelený (7:4).
47:15
Vyloučen hráč #94 Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:03
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #47 Šimon Špaček (6:4).
43:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #21 Jan Novotný (5:4).
43:09
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #66 Zbyněk Hujer (4:4).
42:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #5 Jiří Schwarz (4:3).
42:18
Vyloučen hráč #25 Marek Černý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:10
40:00
34:10
Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
31:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #7 Václav Rejna (3:3).
31:22
Vyloučen hráč #92 Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování hokejky.
29:39
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #15 Daniel Endrle (2:3).
26:27
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek bez asistence (2:2).
22:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #32 Tomáš Pešl (2:1).
21:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #32 Tomáš Pešl, asistoval #4 Josef Chalupa (1:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
06:47
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #94 Ondřej Faltus (0:1).
01:01
Vyloučen hráč #92 Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Jaromír Komárek; hráči v poli: Jakub Daníček, Zbyněk Hujer, Lukáš Jarolímek, Jakub Horčička, Semih Pehlivan
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Václav Rejna, Jan Novotný, Josef Chalupa, Petr Listík, Tomáš Pešl