1:1
- : -
Sokol Rudná

Florbal Sokolov - Sokol Rudná 5:9
11. Patrik Soukup, 22. Štěpán Mosler, 26. Jan Hlavsa, 26. Patrik Soukup, 56. Jan Cabal - 9. Jan Karásek, 12. Jan Josef Brychta, 17. Ondřej Šantora, 21. Jan Karásek, 24. Jan Josef Brychta, 25. Michal Honek, 31. Adam Pivoňka, 40. Adam Pivoňka, 52. Lukáš Kepka; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 7 + Stanislav Hykš OS:8 + Adam Pivoňka 5 + Jan Karásek OS; využití: 1:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 27 - Hugo Kalina 13; po třetinách: 1:3, 3:5, 1:1;
Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér):
Odporný zápas z obou stran, s dobrým koncem pro hosty.
Komentář hostů Beran Lukáš (Vedoucí):
Dnes jsme sledovali spíše urputný boj než pohlednou hru. Zápas měl spoustu emocí na obou stranách. Abyť ne. Sokolov hrál o naději na udržení se v soutěži, my o jistotu play-off. Kvalita byla nakonec více na naší straně a dokázali jsme přidat do sbírky další velmi důležité vítězství z horké půdy soupeře. Sokolovu děkujeme za jejich předvedenou hru a všem fanouškům za podporu. Doufám, že si našli nějaké aspekty hry, které se jim líbily. A hurá na zítřejší šlágr na závěr základní části.
60:00
Střely ve 3. části: 5:13
60:00
57:34
Vyloučen hráč #2 Lukáš Konvalina družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
55:32
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov - osobní trest.
55:32
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
55:12
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #33 Jan Cabal, asistoval #99 Petr Kleiner (5:9).
53:56
Vyloučen hráč #87 Matěj Lubenský družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
53:56
Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
51:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (4:9).
48:21
Vyloučen hráč #87 Matěj Lubenský družstva Sokol Rudná na 2 minuty za blokování hokejky.
46:30
Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná - osobní trest.
46:30
Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
45:26
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:13
40:00
39:19
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #7 Marek Hluchý (4:8).
37:37
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
30:35
30:20
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:03
Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:18
Vyloučen hráč #81 Štěpán Hanzl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
25:32
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #21 Jakub Stejskal (4:6).
25:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #99 Petr Kleiner (3:6).
24:16
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #18 Michal Honek, asistoval #31 Jan Karásek (2:6).
23:54
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 5 minut za hrubost.
23:54
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za držení.
23:13
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta bez asistence (2:5).
21:46
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #30 Jan Šafránek (2:4).
20:31
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #98 Jan Josef Brychta (1:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:10
20:00
18:18
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:19
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (1:3).
15:10
Vyloučen hráč #66 Ondřej Heimerle družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra na zemi.
11:24
Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #27 Jaroslav Janoušek.
11:02
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #26 Martin Špaček (1:2).
10:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #64 Petr Hoch (1:1).
08:05
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #7 Marek Hluchý (0:1).
07:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Marek Hluchý, Ondřej Šantora, Michal Honek, Martin Špaček, Jan Josef Brychta
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Petr Kleiner, Lukáš Konvalina, Stanislav Hykš, Patrik Soukup, Štěpán Mosler