0:5
3:3
- : -

Snipers Třebíč B - Hornets Brno ZŠ Horní  3:10
48. Martin Susa, 54. Adam Svoboda, 55. Martin Žák - 6. Jan David Šamánek, 12. Vincent Drápal, 25. Filip Barus, 37. Jiří Žák, 38. Tomáš Rak, 39. Jiří Žák, 40. Dominik Hude, 46. Jan David Šamánek, 59. Vincent Drápal, 59. Vincent Drápal; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Matěj Abraham 25 - Tomáš Limberg 10; po třetinách: 0:2, 0:5, 3:3;
Komentář domácích Pařízek Josef (Trenér):
Zápas s lídrem soutěže - nebylo moc šancí na body. Bohužel to se potvrdilo. Chci pochválit juniory, kteří měli za sebou 3 zápasy a zvládli to odpracovat. Nechválím vyloučené za zbytečné fauly. Ale konec dobrý, všechno dobré, remíza s lídrem soutěže v poslední třetině je dobrý počin. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér):
Zápas horší regionální úrovně. Nekvalita na míčku i horší pohyb nás brzdily příliš, proto jsme si nevytvořili více brankových situací. Povinné tři body. Díky soupeři i rozhodčím.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
58:53
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #22 Tomáš Rak (3:10).
58:28
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal z trestného střílení (3:9).
56:28
Martin Susa před bránou sám promáchl.
55:28
Další střela Vojtěcha Jahody tentokrát pouze do bloku.
54:50
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #82 Michal Pazderník (3:8).
53:27
I Snipers budou mít možnost vyzkoušet si přesilovou hru.
53:26
Vyloučen hráč #84 Dominik Sláma družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
53:02
Snipers vstřelili už dva góly po sobě, comeback na cestě?
53:01
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #73 Adam Svoboda, asistoval #43 Jan Pacal (2:8).
50:21
Vincent Drápal neseřídil měřidla a vyslal střelu vedle branky.
49:27
Nebezpečnou střelu Vojtěcha Jahody hostující brankář vyrazil, dorážka Michala Pazderníka letěla jen nad bránu.
48:14
Hornets nyní překombinovali přečíslení.
47:27
Po výborné přihrávce Martina Žáka chladnokrevně zakončil Martin Susa.
47:26
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #68 Martin Susa, asistoval #86 Martin Žák (1:8).
45:34
Jan David Šamánek nemohl svou střelu umístit lépe.
45:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #26 Lukáš Paták (0:8).
42:55
Sraženou střelu Abraham chytá.
40:38
Po pohledné kombinaci hostů trefuje Paták pouze boční síť.
39:05
Po zákroku Matěje Abrahama ze vzduchu dorazil míček do sítě Dominik Hude.
39:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude, asistoval #77 Martin Janiczek (0:7).
38:19
V rychlém sledu vstřelili hosté 3 branky po sobě a stav utkání je rázem 0:6.
38:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #88 Jan David Šamánek (0:6).
37:01
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #23 Filip Barus (0:5).
36:49
34:30
Další skvělý zákrok Matěje Abrahama!
32:47
Tomáš Rak se ocitl před domácí bránou na středu hřiště s prostorem na střelu, ta mu ale vůbec nesedla.
31:41
Vyloučen hráč #72 Jan Homolka družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:15
Hornets přesilovou hru tentokrát nevyužili.
29:44
Jiří Žák opět označkoval brankovou konstrukci!
28:15
Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
28:14
Jiří Žák sám před bránou trefuje břevno!
27:03
Další pohotový zákrok Matěje Abrahama! Narozdíl od brankáře Hornets se dnes rozhodně nenudí.
24:21
Filip Barus si vyběhl zpoza brány a zcela osamocen zakončil pod horní tyč.
24:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #20 Daniel Havel (0:3).
23:07
Hosté budou mít možnost první přesilové hry v zápase.
23:06
Vyloučen hráč #97 Miroslav Cvek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
22:46
Přihrávku Jana Homolky vzduchem Michal Nestrojil sám před bránou nezkrotil.
21:21
Hostujícímu Zapletovali při přečíslení 2 na 1 sjel míček z čepele a střela mu vůbec nesedla.
20:37
Vojtěch Jahoda si pohrál s obranou Hornets.
18:55
Obrovský závar před brankou Hornets gólem domácích neskončil.
17:35
Matěj Abraham znovu ukazuje výborné reflexy!
14:08
Matěj Abraham vyčaroval neskutečný zákrok!
13:54
Po skvělé přihrávce Adama Svobody zakončil Jaroslav Sedláček pouze nad.
13:15
Matěj Abraham vyráží střelu maskou.
13:09
Jan Venhoda skvěle zakončil při dorážce hostů do odkryté sítě!
12:14
Matěje Abrahama teď zachránila tyč!
11:40
11:05
Po rychlém protiútoku Hornets zakončil Daniel Havel pouze do sítě za brankou.
09:08
Skvělá souhra mezi Pazderníkem a Buchtelou, ale ještě lepší zákrok Tomáše Limberga!
08:04
Kryštof Buchtela skvěle ukořistil míček, na poslední chvíli ale hostující hráč svou chybu napravil dobrým vypíchnutím.
06:25
Jan Homolka si z úhlu připisuje první střelu na bránu pro Třebíč.
05:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #19 Robin Růžička (0:1).
05:12
Jaroslav Sedláček nyní na poslední chvíli skvěle ubránil protihráče před odkrytou brankou.
03:45
Odraz od jednoho z bránicích Sniperů málem skončil ve vlastní síti.
03:15
Ani jeden z týmů se zatím nedokáže dostat do šance.
01:31
Martin Žák nenašel volného spoluhráče před brankou.
01:04
První střela hostů byla zblokována.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Jiří Žák, Jan David Šamánek, Lukáš Paták, Adam Obertan, Robin Růžička
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Vojtěch Jahoda, Jan Venhoda, Jan Pacal, Michal Pazderník, Kryštof Buchtela