2:1
1:1
0:1

1.FBC DDM Děčín IV - Kralupy Wolves 5:6p
2. Marek Sochor, 14. Lukáš Vlček, 37. Jan Fidler, 39. Petr Vybíral, 55. Šimon Pilek - 12. Milan Kocián, 17. Jan Řehák, 20. Adam Kozel, 31. Adam Kozel, 54. Kristián Malík, 62. Jiří Horský; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 0:5 + Petr Husťák OS + Tomáš Carvan 5 + Jakub Svoboda ČK3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Drobný 7, Adam Havriljak 14 - David Kozel 15; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Miško Petr (Trenér):
V první půlce jsme inkasovali příliš laciné branky, ve hře nás pak udrželi přesilovky. Bohužel i přes jejich velké množství jsme v nich zůstali za očekáváním a místo toho abychom se díky nim přiblížili 3 bodům, navnadili jsme tím soupeře do závěrečných minut. Bodík dobrej, ikdyž jsme ve finále zklamaní. Díky soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
Komentář hostů Mařík Jakub (Trenér):
Do utkání jsme vstoupili aktivně a šli jsme si za vítězstvím. Bohužel hned v úvodu, bylo utkání ovlivněno hrubými chybami rozhodčích, které provázelo jejich arogantní chování vůči našemu týmu.
Museli jsme se vypořádat jak se soupeřem, který byl místy nebezpečný, tak se zaujatým chováním obou arbitrů. O evidentních sympatiích mezi rozhodčími a pořadateli se raději nebudu hlouběji rozepisovat. Co se týče samotného utkání, je pro nás výhra v prodloužení ztrátou. Po dobu celého zápasu jsme domácí tým přehrávali, bohužel jsme ale nevytěžili více proměněných šancí.
Věříme, že události, které toto utkání provázei, nebudou opomenuty.
61:40
61:40
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #21 Jiří Horský, asistoval #10 Kristián Malík (5:6).
57:01
Řehák opět na zemi. Ale po takovém pidi ramínku Vrátila.. že....  No zkrátka a dobře, sklidil výsměch od všech přítomných...
54:34
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #61 Šimon Pilek, asistoval #94 Jan Fidler (5:5).
53:02
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #6 Petr Husťák (4:5).
51:59
Vyloučen hráč #88 Daniel Štefl družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
38:59
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #31 Petr Vybíral, asistoval #94 Jan Fidler (4:4).
36:39
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #21 Lukáš Vlček (3:4).
36:04
Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za držení.
36:04
Vyloučen hráč #8 Tomáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 5 minut za nesportovní chování.
36:04
Vyloučen asistent trenéra Jakub Svoboda družstva Kralupy Wolves do konce utkání.
35:42
Vyloučen hráč #81 Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
30:49
Trošku herecká škola.... Řehák se nám tu válí jak kelímek od svařáku někde u cesty
30:42
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #48 Jan Řehák (2:4).
27:43
Hra se lehce přiostřuje. Přes sekery až po sprostá slova. No už teď se těším na třetí třetinu a mám tucha, že rozhodčí taky
23:07
Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
19:47
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #10 Kristián Malík (2:3).
18:50
Malík začíná být lehce nervozní, ale chápu ho. Jeho docela tutovka Drobnýho nepřekvapila a Malík tak vostrouhal
17:00
Tutovku z Fidlerovi hokejky rychlým skluzem vykryl připravený Kozel
16:55
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #5 Adam Kozel (2:2).
13:19
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček, asistoval #31 Petr Vybíral (2:1).
13:19
Tak tohle bylo boží!! Vlčák prokličkoval celé hřiště, na půlce ještě stihl protihráči udělit housličky a byl z toho gol! To chceš!!!
11:37
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #3 Milan Kocián, asistoval #26 Filip Janouch (1:1).
10:56
Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
10:56
Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves - osobní trest.
08:43
Drobný skvěle helmou. Taaak to bychom měli. Už se nám zahřál i golman..
05:00
Kozel si do této chvíle musel poradit už minimálně s pěti střelama... Děčínský golman zatím poposedává s prstem v nose
03:40
Severské podnebí v naší DOMÁCÍ hale je nepříjemné, ale kluci vědí, že bez pohybu se nezahřejí a začli tu běhat jak smyslů zbaveni.
02:56
Troufám si říct, že dnešní zápas bude nejen divácky atraktivní, ale také velmi zábavný pro naše pořadatelské studio. Cukroví mizí před očima a svařák ( samo. nealkoholický, žejo) teče proudem...
02:00
Nutno podotknout, že Děčín do utkání vstoupil o poznání lépe.
01:45
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #25 Michal Záruba (1:0).
00:03
Než to tu kluci krapet rozjedou, dovoluji si sem vložit své vánoční okénko a povíme si něco o dnešní stříbrné neděli. Na třetí adventní neděli zapalujeme růžovou svíci, tzv. pastýřskou, která vyjadřuje radost z toho, že postní období je téměř u konce a adventní období získává slavnostnější ráz.
00:02
Kralupy osidlují krásné třetí místo tabulky a v batůžku si nosí 27 bodů! Děčín je na tom o poznání hůře a levituje na místě sedmém se svými 17 body.
00:01
Zdravím všechny, kteří se rozhodli sledovat 13. kolo divizního florbalového utkání. Dnes je třetí adventní neděle a domácí partička hošanů se utká s týmem Kralupy Wolves.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves:
00:00
Line-up domácích 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Petr Vybíral, Matouš Dašek, David Matza, Jan Fidler, Jan Bräuer