1:2
2:1
- : -

FBC Panthers Liberec - FBC Liberec B 4:6
13. Filip Munzar, 25. Filip Munzar, 51. Pavel Sekyra, 55. Filip Munzar - 1. Jakub Vacek, 17. Filip Radostný, 18. Petr Peřina, 21. Marek Žagan, 24. Bohuslav Ferdan, 59. Lukáš Kořínek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vít Vaníček 20 - Daniel Kupec 26; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:1;
Komentář domácích Obermann Jan (Trenér):
Pěknej zápas, dojeli jsme na brutální neproměňování šancí a skvěle chytajícího brankáře, soupeři děkujeme za zápas.
Komentář hostů Svoboda Miroslav (Asistent trenéra):
Zakončení tohoto roku ve které jsme doufali. Dnes super zápas plný soubojů, pěkných akcí a neuvěřitelných výkonů obou golmanů. Nakonec rozhodl náš větší důraz v zakončení. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme všem hodně štěstí do roku 2022
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:59
Máme tu konec, Pantheři si z toho víkendu odnesou jen 3.body dnes na domácí palubovce podhlehli městskému rivalovi 4:6. Musím zdůraznit že oba brankáři dnes zářily a předváděli skvělé zákroky. Nezbývá mi nic jiného než se s vámi rozloučit a popřát vám hezké Vánoce a štastný Nový Rok 2022, jelikož se tu sejdeme až po Novém Roce. Děkujeme že jste si udělali čas a přečetli si náš online ze zápasu. NASHLEDANOU.
58:02
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #18 Jakub Vacek (4:6).
58:02
Kořínek přidává krásnou střelou 6 brankou hostů
57:56
Král měl teď na hokejce vyrovnání ale bohužel netrefil zařízení
57:00
3 minuty do konce a Pantheři zvyšují tlak na soupeře
54:03
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:5).
54:03
Máme tu drama FILIP MUNZAR si udělal ze všech dobrý den, obešel brankáře a vstřelil gól
50:41
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (3:5).
50:41
Sekyra a Hiadlovský si udělali dobrý den z brankáře hostů a prvně jmenovaný snižuje na 3:5 uvidíme zde ještě drama?
48:03
Vyloučen hráč #62 David Böhm družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
48:03
 Böhm dohrál soupře a šel si sednout na dvě minuty
45:44
Szabo vyslal pumelici 30 centimetrů pod ledem a střela skončila těsně vedle levé tyče
45:10
Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #40 Dominik Šollar.
45:10
Právě jsme byli svědky použití Špakova potítka na čele soupeře
43:50
Krásný blok jednoho z bránících hráčů hostů
40:51
Jeden z hráčů hostů to zkoušel tváří tvář s Vaníčkem ale jeho střela letěla hodně daleko od branky
39:59
Máme tu konec druhé třetina, která byla celkem ostrá stav utkání je 2:5 a necháme se překvapit co se stane v poslední třetině zápasu.
38:57
Král to zkusil backhendem ale nepřekonal brankáře hostů
36:08
Obermann zpět ve hře a Pantheři jsou v plném počtu.
35:18
Vít Vaníček teď dokonale podržel svůj tým, když neskutečně lapil jednu z Libereckých střel
34:08
Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
34:08
Jen co Pantheři dohráli oslabení, Obermann je vyloučen za bránění ve hře, zápas se nám začíná přiostřovat, já i rozhodčí se určitě těšíme na třetí třetinu zápasu
34:00
Kupec vyzrál nad Králem a skóre se tak nemění
33:59
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #22 Jan Král.
32:07
Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
30:01
Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:30
Břevínko teď zvoní v uších Víta Vanička, asi si to dnes dobře postavil
27:36
Krásnou kombinaci Obermann-Szabo-Špak, zakončil poslední jmenovaný, bohužel hodně vysoko nad branku
24:38
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #62 David Böhm (2:5).
24:38
Pantheři rychle využívají přesilovku, jelikož Munzar krásně propálil golmana hostů. 2:5
24:09
Vyloučen hráč #9 Petr Peřina družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
24:09
Peřina zasekal a rozhodčí zapískal a už je u nás na odpočinku
23:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #61 Jan Šoltys (1:5).
23:23
Ferdan teď vymetl krásně vymetl šibenci golfákem a dává 5 brankou hostů
22:58
Pantheří radost z gólu skazil rozhodčí, jelikož po několika dorážkách, tam jeden z útočníku zahrál vysokou holí
22:10
Vaníček teď hodně dravě lapil míček
20:29
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (1:4).
20:29
Žagan po přihrávce přes osu hřistě šel do výjezdu a nádherně vymetl šibenici Vaníčkovi branky, paní uklízečku dnes nevolejte.
19:59
Je tu konec první třetiny, domácí zatím prohrávají 1:3, ale hra je zatím vyrovnaná, PANTHERům akorát chybí trocha toho střeleckého štěstíčka
17:59
Vaníček nejdříve krasným zákrokem vyrazil před sebe, ale následná dorážka letěla někam hodně vysoko
17:28
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Petr Peřina, asistoval #38 Matěj Vodrážka (1:3).
17:28
Peřina ukončil krásnou souhru hostů a stav utkání je 1:3
16:52
Hodně ostrý souboj v rohu hřiště za brankou Pantheru, ukončuje hvizd sudího
16:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný, asistoval #40 Dominik Šollar (1:2).
16:44
Krásné kombo hostů končí golém
14:52
Rozhodčí volí celkem otcovský přístup, tento zákrok domácích si v klidu mohl vysloužit dvě minuty
12:03
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #3 Jiří Špak (1:1).
12:03
Pantheři se dočkali vyrovnání, po rychlém protiútoku kdy Špak krásně našel Munzar a ten nedal hostujícímu brankáři šanci a je to 1:1
10:37
Hosté jsou v plném počtu, uvidíme jak dlouho takový stav vydrži
10:30
Hiadlovský z půlky vystřelil, skvělý projektil k tyči zastavil až poslední bránící hráč.
09:50
Kořínek, teď svoji čepelí vytáhl z branky jasný gól z důvodu vyčerpání sil utíkal střidat.
08:37
Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
08:37
Máme tu první vyloučení, Jahn z Liberce B se provinil sekáním, které neuniklo pozornosti rozhodčím a tak si šel na 2.minuty odpočinout k našemu zdravotníkovi
07:50
Neuman teď krásně a čistě zastavil Libereckou akci, následnou přihrávkou, ale adresáta nenašel
06:41
Hodně tvrdý souboj u mantinelu hřiště zažil jeden z Libereckých hráčů, mantineli zbořil a pořadatelská služba nemí hned o práci nouzi
05:30
O souboje dnes není nouze, snad se nikdo nezraní, jelikož zdravotník i junior pantheru David Petr je dost vyčerpán z dnešního utkání juniorské ligy.
05:00
Nahození alias Jarda Džegr skončilo bohužel pro domácí za mantinelem
03:23
Munzar podražen, rozehrávka v rohu hřiště pro domácí
02:21
Plná míčovka dnes sleduje velice ale velice opatrné utkání, děkujem všem co dnes přisli na kvalitní ťukec
01:23
Hosté se snažili po rozehrávce z rohu vymyslet nějaký signál, skončilo to brejkem domácích
00:33
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Jakub Vacek, asistoval #67 Lukáš Kořínek (0:1).
00:33
Hosté se rychle ujímají vedení, Jakub Vacek dostal přirhrávku pd Lukáše Kořínka a překonal bývalou superligovou legendu Víta Vaníčka a stav zápasu tak je 0:1
00:01
Zápas nám právě začal, bule vyhráli hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Lukáš Kořínek, Bohuslav Ferdan, Jan Šoltys, Jakub Vacek, Marek Žagan
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Filip Munzar, Ondřej Neuman
00:00
Dobrý nedělní večer, máme třetí advetní neděli a s ní i 14.kolo mužské Divize. Dnes nás čeká Liberceké derby mezi domácími Panthers  Liberec a jejich rivalem FBC Liberec. Mé jméno Tomáš Jedno a budu vás provázet dnešním zápasem. Za 7.minut začínáme, čas na to si vzít cukroví a nalejt svařák.