1:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Bulldogs Brno 3:10
22. Jakub Jurkulák, 23. Tomáš Jelínek, 58. Tomáš Jelínek - 2. Petr Zajíček, 10. Petr Šubrt, 12. Adam Zukal, 16. Jan Svoboda, 18. Radim Švábík, 28. Martin Svatoň, 30. Petr Šubrt, 36. Jan Svoboda, 51. Adam Doupovec, 57. Martin Svatoň; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jiří Kvapil 13 - Matěj Faltus 18; po třetinách: 0:5, 2:3, 1:2;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
První třetina byla klasicky jako ze snů. Pak se to těžko stahuje. Na druhou stranu na tři góly se vyhrát nedá a naše umění nahrát si bylo bohužel také tristní. Děkuji soupeři za tvrdou lekci a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér):
Dnes jsme předvedli lepší výkon než včera a jen se potřebujeme zaměřit na detaily hry, a to nejen po florbalové stránce. Mockrát děkuji hráčům za celý víkend, protože v týdnu jsme se prali s démony, které jsme i víkendu přemohli. Děkuji soupeři za dnešní utkání a fanouškům za podporu! AVÉ BULLS :)
60:00
59:58
Poslední šance hostů v tomto zápase končí v rohu hřiště.
59:18
Olomouc na míčku v útočném pásmu.
58:52
Rychlý únik hostů končí zákrokem Kvapila.
57:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #7 Petr Marghold (3:10).
57:20
Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vražení zády.
57:20
Vyloučen hráč #17 Lukáš Vychodil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
57:05
Olomouc ve výhodě.
56:11
Timeout Bulldogs Brno
56:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #84 Adam Zukal (2:10).
56:11
Svatoň dokázal využít zmatku před Olomouckou bránou a sklepl míček za záda Kvapila.
54:01
Veselovský byl sám před bránou, ale míček mu sjel z čepele.
52:46
Hosté si tvoří jednu šanci za druhou.
51:58
Hosté se dostali na útočnou polovinu a kombinují.
50:35
Hosté si drží míček na svojí polovině a snaží se uklidnit hru.
50:05
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #29 Radim Švábík (2:9).
48:09
Olomouc kombinuje na útočné polovině.
46:29
Olomouc zatím s oslabením nemá žádný problém
45:17
Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi.
43:45
Olomoucká rychlá rozehrávka končí střelou do bloku.
39:35
Hosté uklidňují hru na vlastní polovině.
38:29
Hosté si drží míček na útočné polovině.
35:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #38 Jan Svoboda, asistoval #84 Adam Zukal (2:8).
35:38
Kvapil byl zcela rozhozený a Svobodovi stačilo pouze pořádně zamířit.
33:58
Hra je ve vysokém tempu.
32:22
Hosté jsou na míčku na útočné polovině.
29:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #84 Adam Zukal (2:7).
29:32
Šubrt si výborně sběhl na střed hřiště a zakončil přesně do pravého horního rohu Olomoucké bránu.
28:10
Olomouc střílí jednu střelu za druhou, ale málo která doletí až na bránu.
27:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #66 Petr Zajíček (2:6).
27:37
Svatoň střelou od mantinelu prostřelil gólmana domácích.
26:20
Míček poskakoval na čárě v Olomoucké bráně. Kvapil tento míček dokázal včas zastavit.
25:30
Vachutka střílí pouze do tyčky.
24:51
Hra je tuto třetinu mnohem vyrovnanější než minulá.
22:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #17 Lukáš Vachutka (2:5).
22:08
Jelínek sklepl do brány odražený míček od gólmana z Vachutkovi střely.
21:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák z trestného střílení (1:5).
17:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Radim Švábík, asistoval #47 Adam Doupovec (0:5).
17:32
Doupovec ze středu přihrál k mantinelu na Švábíka, který zakončil z první.
16:03
Hosté si přihrávají na vlastní polovině.
15:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #38 Jan Svoboda, asistoval #77 Michal Veselovský (0:4).
15:11
Hosté se drží v útočném pásmu.
14:11
Hosté jsou na míčku o hodně klidnější.
13:00
Mikulík výborně vystřelil nad nohu Faltuse. Střela však končí ještě lepším zákrokem.
12:22
Olomouc si rozdává přihrávky na svojí půlce.
11:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #38 Jan Svoboda (0:3).
11:17
Zukal se rychle obtočil kolem tyče.
10:54
Faltus v bráně dnes chytá opravdu výborně.
10:10
Hra se přelevá ze strany na stranu.
09:13
09:13
Zukal našel přihrávkou Šubrta, který zakončil střelou do branky domácích.
08:16
Olomouc je na míčku na útočné polovině.
06:55
Míček se nebezpečně pohyboval v Olomouckém malém brankovišti, ale Kvapil dokázal akci hostů zastavit.
05:38
Olomouc sice byla celou přesilovou hru na útočné polovině, ale hráči nedokázali vystřelit střelu, která by měla gólové parametry.
04:16
Olomouc se snaží hrát přesilovou hru klidně.
03:38
Vyloučen hráč #5 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
03:34
Vachutka jde do rychlého úniku.
02:08
02:06
Hosté hrají na míčku.
01:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (0:1).
01:03
Zajíček získal míček ve velkém brankovišti a míček skončil až za zády Kvapila.
00:01
Úvodní buly třetiny vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Michal Veselovský, Petr Šubrt, Filip Mazáč, Jan Svoboda, Adam Zukal
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Jan Kopecký, Matěj Pecha, Dominik Papica, Petr Marghold, Jan Mádr