3:4
3:4
0:0

Sklo Bohemia Světlá n/S - ACEMA Sparta Praha 9:10pn
15. Barbora Vávrová, 17. Sára Matějů, 18. Sára Matějů, 26. Karolína Urbanová, 33. Karolína Urbanová, 36. Tereza Štursová, 41. Alžběta Rousková, 42. Kateřina Habáňová, 45. Barbora Vávrová - 2. Alžběta Novotná, 22. Aneta Navrátilová, 29. Aneta Navrátilová, 32. Stela Lukovská, 35. Alžběta Novotná, 42. Eliška Vrzalová, 49. Kristína Gallová, 52. Aneta Navrátilová, 58. Viola Kratochvílová, N Berenika Vrzalová; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Nela Machalová 24 - Karolína Hujerová 33; po třetinách: 3:1, 3:4, 3:4, 0:0;
Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí):
 Zápas plný šancí, kdy jsme střídali lrpší okamžiky s horšími. Ve třetí třetině jsme bohužel neudrželi nadějný náskok. Ale i tak se dá tomto výkonu stavět do budoucna. Díky soupeři za pěkný zápas.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Vedoucí):
Oproti úterý z naší strany lepší výkon. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, bohužel poté přišel výpadek. Jsme rádi, že jsme to dokázali v třetí třetině opět dotáhnout a také si vážíme výhry v nájezdech. Děkujeme soupeři za vyrovnaný zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #37 Berenika Vrzalová a vstřelil rozhodující gól (9:10).

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #13 Marie Bartošková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #12 Aneta Navrátilová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #12 Radka Zikmundová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #36 Markéta Šťástková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #67 Veronika Beránková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #89 Stela Lukovská , ale gól nevstřelil.
57:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #79 Viola Kratochvílová, asistoval #95 Kristína Gallová (9:9).
51:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #86 Alžběta Novotná (9:8).
50:52
Vyloučen hráč #10 Sára Matějů družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře.
48:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Kristína Gallová, asistoval #79 Viola Kratochvílová (9:7).
44:08
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová, asistoval #29 Tereza Štursová (9:6).
41:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #37 Berenika Vrzalová (8:6).
41:01
Timeout ACEMA Sparta Praha
41:01
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #27 Kateřina Habáňová bez asistence (8:5).
40:54
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Alžběta Rousková bez asistence (7:5).
35:04
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová, asistoval #21 Viktorie Váňová (6:5).
34:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #86 Alžběta Novotná, asistoval #12 Aneta Navrátilová (5:5).
32:27
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #69 Veronika Císařová (5:4).
31:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Stela Lukovská, asistoval #74 Adéla Grundová (4:4).
30:06
Vyloučen hráč #67 Veronika Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
28:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (4:3).
17:27
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #10 Sára Matějů, asistoval #6 Šárka Kudlová (3:1).
16:00
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #10 Sára Matějů, asistoval #67 Veronika Beránková (2:1).
14:36
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová bez asistence (1:1).
01:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #86 Alžběta Novotná, asistoval #17 Julie Pecinová (0:1).
00:30
Začátek utkání v roli Sparty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolína Hujerová; hráči v poli: Alžběta Novotná, Aneta Navrátilová, Julie Pecinová, Eliška Vrzalová, Berenika Vrzalová
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Nela Machalová; hráči v poli: Veronika Beránková, Sára Matějů, Alžběta Rousková, Lucie Vacková, Šárka Kudlová