0:0
2:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:3
32. Linda Pudišová, 34. Paulína Hudáková - 4. Lucie Cholinská, 14. Adéla Feiková, 34. Lucie Cholinská; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 13 - Nikola Příleská 10; po třetinách: 0:2, 0:0, 2:1;
Komentář domácích Robenek Jakub (Trenér):
Vstup do dnešního utkání a ustrašená první třetina Nás dnes stála postup. Troufám si tvrdit, že dnes jsme horším týmem nebyli a o to víc Nás mrzí výsledek.
Komentář hostů Martiník Tomáš (Trenér):
Dnes pro nás hodně těžký zápas, úplně jsme se dneska nedokázali popasovat s zahuštěnou obranou soupeřek. V útoku chyběla lepší technická zdatnost a kvalita rozhodování v nebezpečných prostorech. Díky soupeřkám za kvalitní a dramatický zápas. My se radujeme z postupu do finále a pojedeme do Chomutova s cílem získat pohár ČF.
42:03
FBC si dokáže udělat šance, avšak nedokáže tyto šance zúročit.
39:37
Hráčky hostí dobře brání a velmi znepříjemňují domácím hru na útočné polovině.
37:54
Vítkovice držely domácí pod tlakem, nakonec z toho však nic nebylo.
36:04
Vrlíková ztrácí míček v útočném pásmu, načež Vítkovice ihned zakládaji útok.
35:12
Hraje se nahoru dolů.
33:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #22 Sára Seevaldová (2:3).
33:27
Vítkovice ihned odpovídají dalším gólem.
33:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #9 Veronika Rybičková (2:2).
32:09
Překvapivou střelu tahem Hudákové nakonec Příleská vyráží.
31:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #71 Karolína Bínová (1:2).
31:00
Hosté hrají v plném počtu.
30:33
Dnešní utkání sleduje 55 diváků, děkujeme.
29:00
Vyloučen hráč #5 Jana Horečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
29:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
27:17
I třetí domácí lajna dokáže pohrozit, Středulová málem otevírala skóre domácích.
26:23
Maroszová tvrdě ale čistě zakročila proti Mlejnkové, která se sesunula na mantinel.
24:21
Jedovka Hyršové dokázala Tomšovou překvapit, ale ne přemoci.
23:34
Teď se chvíli drží na míčku domácí, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
22:25
Vítkovice se usadily na útočné polovině.
20:53
Hudáková K. zkusila natáhnout a vystřelit, balónek však blokuje Ferenčiková.
19:23
Hra se přelévá ze strany na stranu.
17:39
Dvě hezké akce domácích, bohužel ani jedna nekončí míčkem za zády Příleské.
16:45
Vrlíková se mohla dostat do dobré pozice na střelu, avšak než se tak stalo, byla obrána o míček.
13:44
Vyloučen hráč #88 Kristina Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
13:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Adéla Feiková bez asistence (0:2).
12:02
Nyní se dlouho hrálo spíše na středu, kde oba týmy bojovaly o míček, nyní už na míčku Vítkovice.
10:10
Domácí tým drží míček na své polovině a kombinuje v obranném pásmu.
09:27
08:33
Vítkovice mají dost šancí, ale většina míjí bránu.
07:27
Vyloučen hráč #8 Alexandra Glasová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
06:22
Tomšová vytáhla ukázkový zákrok proti střele Buczek.
05:34
03:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #26 Barbora Husková (0:1).
03:46
Perfektní únik Cholinské nedokázala zastavit ani Tomšová.
03:34
Vyloučen hráč #32 Nikola Liberdová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
02:09
Hurníková vyslala nečekanou střelu z půlky, bohužel však míjí bránu.
01:01
Buczek si šikovně vyjela, její střelu však blokuje Hurníková.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Eliška Planková, Alžbeta Ďuríková, Lucie Cholinská, Barbora Husková, Sára Seevaldová
00:00
Line-up domácích FBC OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Karolína Bínová, Markéta Vrlíková, Karolína Sigmundová, Kristina Hudáková, Linda Pudišová