3:1
3:1
- : -

SOKOLI Pardubice - ACEMA Sparta Praha 6:2
21. Lukáš Kučera, 23. Lukáš Kučera, 24. Vojtěch Rusin, 57. Adam Šmíd, 58. Ivo Teichman, 60. Adam Šmíd - 38. Mikuláš Krbec, 45. Matěj Čermák; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Martin Haleš 25 - Martin Beneš 12; po třetinách: 0:0, 3:1, 3:1;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 5 a hosté - 9
60:00
Střely celkem: domácí - 16 a hosté 27
60:00
Na závěr přeju krásný zbytek pátečního večera a u dalšího florbalového zápasu nashledanou
59:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #18 Lukáš Kučera (6:2).
58:22
Sparta v 6 tlačí Pardubice
57:27
Velc předložil Teichmanovi do prázdné branky
57:26
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #45 Matyáš Velc (5:2).
56:41
Sparta to zkouší v 6
56:23
Pardubice odskakují na rozdíl 2 branek, když Sparta špatně vystřídala a Šmíd prostřelil Beneše mezi nohami
56:22
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #11 Přemek Pakosta (4:2).
53:28
Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
46:25
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
46:25
Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
46:21
Kaluža zblokoval Krbcův pokus
45:10
Šance pro domácí nevyužita
44:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák bez asistence (3:2).
41:42
Další přesilovka pro Spartu, zatím ani jednu nevyužili, tak uvidíme, jak bude vypadat tato
41:41
Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
38:50
Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:11
Odložené vyloučení Pardubic
37:38
Krbec se uvolnil od mantinelu a zamířil na vzdálenější tyč
37:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (3:1).
35:43
Nádherná beckhendová přihrávka Petrželi na Nezvala, ale Beneš chytá
33:57
Teď se hraje nahoru a dolů, nejdříve měl šanci Šmíd, kterého vychytal Beneš. Následně na druhé straně se stačil vrátit Pakosta, tudíž ze situace 2 na 1 nic nebylo
32:47
Výborný press Sparty, ale Pražákův pokus zblokován
32:19
Koširova střela zblokována
30:32
Sparta se stále snaží hrát crossy pře šířku hřiště, ale domácí jsou na to dobře připraveni a sbírají jeden za druhým
29:27
Pražák hledal Kuchynku, ale marně
28:35
Garčar napravil svoji chybu a díky tomu se Pardubice nedostali do situace 2 na 0
27:26
Je vidět, že Pardubice si věří na míčku
26:04
Domácí v plném počtu a Spartě se přesilovka hrubě nepovedla, 2x vystřelil Křenek, ale přimo do hrudi Haleše
24:05
Sparta má možnost snížit náskok Pardubic, protože pro ně to zatím těžký začátek 2. třetiny
24:04
Vyloučen hráč #22 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
23:13
Další branka Pardubic, po tlaku se prosadil Rusin
23:12
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #21 Ivo Teichman (3:0).
22:21
Naprosto stejná situace, jak u prvního gólu, ale nyní si připsal asistenci Haleš po skvělém výhozu
22:20
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #1 Martin Haleš (2:0).
21:11
Černého pokus mimo, následně mířil znovu mimo
20:14
Kučera běžel sám po levé straně, první střelu Beneš chytil, dorážku však už ne
20:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #11 Přemek Pakosta (1:0).
17:20
Šmíd úpně zazdil situaci 2 na 1, jeho následný pokus skončil 2 metry mimo branku
16:46
Černý střílí mimo a vzápětí Kaluža nad
15:52
Garčar tvrdě, ale čistě odstrčil Rusina
14:40
1. lajna Pardubic celé střídání držela míček, ale v závěru Petr chyboval a Sparta měla velkou šanci. Haleš podržel.
13:16
Nejdříve se ocitl ve výborné situaci Petržela, poté i Křinka, stav se nemění
12:50
První zlomená florbalka na straně Pardubic
11:53
V dnešním utkání zatím převládá fair-play, a tím pádem se hráč Sparty přiznal k tečovanému míčku, proto rozehrávají domácí
11:02
Černého střela nad Benešovu branku
10:25
Teichman dal branku, ale všichni hned věděli i sám Teichman, že byl míček do branky kopnut, tudíž se nikdo neradoval a skóre je stále 0:0
08:00
V podání obou týmu to je zatím opatrný začátel
06:23
Kolstrunk mohl uklízet do za Haleše, ale přihrávku minul
05:55
Zblokovaná střela Kučery, následně měl obrovskou šanci dát první branku zápasu, když dostal od Šmída nádhernou přihrávku, Beneš však předvedl výtečný zákrok