3:0
6:1
- : -

Tatran Střešovice - BLACK ANGELS 10:2
5. Bohumil Piskáček, 21. David Šimek, 38. Jakub Kolísko, 38. Matěj Havlas, 43. Vojtěch Panuška, 44. Ondřej Němeček, 46. Vojtěch Panuška, 48. Martin Pánek, 51. Jonáš Kreysa, 57. Vojtěch Panuška - 17. Jakub Hromada, 54. Jakub Hromada; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 207; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 20 - Daniel Körber 14; po třetinách: 1:1, 3:0, 6:1;
60:01
Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost v roce 2021 a těším se někdy příště opět napočtenou, tentokrát s letopočtem 2022. Krásné Vánoce všem!
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 10 - Black Angels 10
60:00
Celkový počet střel: Tatran 24 - Black Angels 22
59:59
A máme tu závěr utkání. Tatran se díky zaváhání Florbalu MB v souběžně hraném utkání proti Vítkovicím posouvá do čela tabulky Superligy.
59:41
Jurco chytil oblouček, ale míček vyslal jen na Straku.
59:01
Kolísko trefil vytrčenou nohu Körbera ve vzduchu.
58:40
Meliš nevymíchal Körbera.
57:49
Meliš bude mít na rameni berušku od Píchy.
56:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #87 Dalibor Švéda (10:2).
56:21
Kasičku Tatranu obohatí Panuška za desátý gól, svoji skvělou formu navíc korunuje hattrickem.
55:50
Jurco přidává další zákrok.
54:49
Jurco chytá míček mezi nohami.
53:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #7 Matěj Boček (9:2).
53:41
Hosté využívají přesilu 5 na 3, Hromada stahuje náskok Tatranu na 2:9 z pohledu svého týmu.
53:29
Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
53:29
Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
53:29
Odložené vyloučení s výsledkem dvojité přesilovky pro BA.
53:05
Körber vystrašil domácího útočníka, který zakončil do autu.
52:55
Dlouhý souboj v rohu hřiště za valem střídačky Tatranu skončil hvizdem rozhodčích.
50:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #79 Martin Pánek (9:1).
50:58
Kreysa navyšuje na 9:1
50:51
Čermák trefuje těsně mimo.
49:30
V předvánočním čase si cestu do Řep našlo 207 diváků. Děkujeme za mohutnou podporu!
47:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #8 Jonáš Kreysa (8:1).
47:27
Kreysa přelomil florbalku a přihrával na Pánka, který zavěsil. Delší dobu probíhaly dohady na hřišti i mimo něj o nastalé situaci a pokračují ještě teď.
47:08
Domácí střídačka oslavuje úspěšné obranné zákroky svých spoluhráčů.
46:03
Eliáš bekhendem trefil hřbet ruky Körbera.
45:17
45:17
Panuška je při chuti.
43:54
Hromadí se nám nedovolené zákroky a prošlápnuté míčky.
43:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček z trestného střílení (6:1).
43:21
Nařízené trestné střílení chladnokrevně proměnil Němeček.
42:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #28 Jakub Kolísko (5:1).
42:46
Panuška s premiérovým gólem v Superlize už má míček na střídačce. Za dnešek už měl kupu gólů v juniorech; tomu se říká produktivita.
42:40
Hromada nedokázal ze vzduchu doklepnout míček za Jurca.
41:32
Renčín si šikovnou hrou vymohl nedovolený zákrok na svoji osobu.
40:41
Jurco chytá míček a vysílá spoluhráče na zteč.
40:01
Poslední buly základní hrací doby pro Tatran.
39:59
Šimek v posledních vteřinách ještě opřel míček do konstrukce branky. Gól z toho ale nebyl.
37:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #12 Filip Eliáš (4:1).
37:56
A po dalších sedmi vteřinách přidává Tatran další gól. Pokud nestíháte sledovat stav utkání, tak vězte, že hrajeme 4:1
37:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #87 Dalibor Švéda (3:1).
37:49
Za dalších pět vteřin už je akce přetavena na gól.
37:44
Hosty teď zachránila tyčka.
37:22
Körber skluzem vykopnul míček do relativního bezpečí.
37:11
Black Angels tentokrát své oslabení ustáli.
36:42
Körber se natahoval po míčku ve vzduchu, ale nedokázal jej zachytit. Dorážka domácích ale šla mimo.
35:58
Meliš po přihrávce trefil po téměř stejné trajektorii aut.
35:11
Vyloučen hráč #69 Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
35:11
Neklan je poslán na dvě minuty na trestnou za zboření hráče (alias bránění ve hře).
35:02
Hromada se zmocnil míčku a pádil na Jurca. V poslední chvíli mu do sřely dal Němeček florbalku, a Jurco ještě pro jistotu zmenšoval úhel.
34:30
Tlapák odhodil Buriana jako nic. Bohužel pro domácí však nedovoleným způsobem.
33:33
Podobně Straka horní částí čepele posílá míček do autu.
32:39
Eliáš přizvedl přihrávku do autu.
30:52
Fryš byl vyhnán do rohu na polovině Tatranu.
29:27
Obě střídačky se teď střídavě dožadovaly odpískání faulů, v hale ale kromě frustrovaných hráčů a pískotu bot nebylo slyšet nic.
29:04
Obětavý zákrok domácí obrany.
28:19
Tlapák střílel do Körbera, následné dvě nebo tři dorážky cíl v brance nenašly.
26:47
Kreysa ztratil míček, Burian šel ležérně sám na Jurca, ale gól nedal.
26:18
Šindelář netrefil zařízení.
25:32
Burianova střela skončila pod kalhotami Jurca.
24:29
J. Boček se teď několikrát dostal do dobrých příležitostí ke srovnání stavu. Buď mu v tom zabránila domácí obrana, nebo vysunutý Jurco.
23:38
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #99 Jakub Renčín.
23:38
Rozhodčí nařidili za faul trestné střílení, které dokázal domácí Jurco vyčapat.
23:26
Souboj šestnáctek na dresu vyhrála ta domácí.
23:01
Novotný nezpracoval míček.
22:19
Jurca někdo sejmul, ale gólman domácích je naštěstí v pořádku.
20:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #37 Matěj Havlas (2:1).
20:58
Přesilovku využívá Šimek a vrací tak Tatranu zpět jednobrankové vedení.
19:59
Víc se v této třetině nestalo, do druhé jdeme "od nuly" avšak v nerovnoměrném rozložení sil.
19:53
Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
19:53
Black Angels začnou druhou třetinu ve čtyřech, Pícha sedí na trestné za sekeru.
19:25
Odložené vyloučení, Jurco na střídačce.
19:17
Piskáček přihrál pod botu utíkajícího Němečka, který s přihrávkou nepočítal.
18:13
Míček teď lítá vzduchem víc, než co stráví na palubovce.
17:08
Kreysa hrudí zpracoval míček, napálil Körbera a skončil v mantinelu na zemi.
16:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:1).
16:41
Black Angels srovnávají, Jurco nedokázal v leže pokrýt míček. Prosazuje se Hromada.
13:20
Mühlfait vysokým obloučkem našel spoluhráče před Körberem, který si ale s míčkem poradil.
13:01
Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
13:01
Po krátkém odloženém vyloučení jde pykat na trestnou Němeček za to, že ze sebe udělal zeď proti hráči v bílém.
12:26
Němeček zkušeně překazil šanci Blacků před Jurcem.
12:18
Fryš vletěl s míčkem na čepeli na polovinu domácích jako uragán.
11:59
Tlapák nahrál Strakovi.
10:52
Přihrávka na Čermáka nebyla přesná, navíc pak po souboji skončil v mantinelu.
09:52
Meliš se řítil na Körbera, který vyjel proti němu; střelu zneškodnil, ale Meliš ho zřejmě kopnul do nohy. Brankář hostů je ošetřován na ploše.
09:15
Körber utržil sekeru přes prsty.
08:50
Havlas nedokázal zpracovat míček ani pálit z první.
07:33
Jurco třímal míček, ale rozhodčí zřejmě viděli nedovolený zákrok, a nařizují buly v rohu.
06:55
Mühlfait vyhrál sprinterský závod proti Strakovi.
05:24
Fryš orazítkoval tyčku.
04:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček bez asistence (1:0).
04:47
Šimek vyslal krosovku na Piskáčka, který rozvlnil síť za Körberem a tím otevírá gólový účet dnešního zápasu.
03:51
Jurco po menších obtížích nakonec chytá míček.
02:58
Körber v ohrožení.
02:00
Tatran se dostal k míčku a kombinuje na vlastní polovině.
00:16
První střelu si ale připisují domácí.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají po souboji hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Martin Obuškevič, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček, Filip Neklan
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Filip Eliáš, Ondřej Němeček, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas, David Šimek
00:00
Krásnou čtvrtou adventní neděli ze Sportovního centra Řepy, kde se za pár momentů odehraje 19. kolo Livesport Superligy mezi domácím Tatranem Střešovice a hosty z BLACK ANGELS. Utkání si můžete tradičně užít buď přímo v hale (při dodržení platných protiepidemických opatření), nebo u video/online přenosu.
00:00
Domácí Tatran je po sérii dvou proher v řadě na druhém místě tabulky, kdy po 17 zápasech získal 45 bodů. V případě výhry by mohl poskočit na první místo, ale Mladá Boleslav s jedním odehraným zápasem navíc dnes také hraje, proti třetím Vítkovicím. Black Angels po 17 zápasech s 30 body na kontě drží sedmou příčku, na šesté je se shodným počtem bodů Sparta. Oba týmy tedy mají dnes o co hrát, pro Tatran je tento zápas poslední v letošním roce.
00:00
Protože dnešní utkání je pro domácí poslední v tomto roce, ponese se ve vánočním rytmu. V průběhu přestávek budou předány vánoční dárky pro Dětský domov Unhošť. Zápas nám za pár minut začne, a tak vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu při sledování.