2:3
1:1
- : -

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:5
25. Tomáš Sovják, 31. Filip Hrabal, 46. Peter Nehila - 8. Lukáš Lhota, 26. Lukáš Lhota, 34. Dominik Dvořák, 39. Tomáš Brom, 60. Jonáš Kůra; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 109; zásahy brankářů: Adam Kohút 13 - Zdeněk Raška 15; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:1;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:8
60:00
59:59
Nejlepšími hráči jsou za hosty Zdeněk Raška a za domácí Peter Nehila.
59:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra bez asistence (3:5).
59:10
Gól v duchu dnešního zápasu. Kúra vyslal z vlastní poloviny slabý nához bekhendem. Bohužel pro domácí to stačilo.
58:00
Timeout Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
58:00
Domácím dochází čas, uvidíme jestli jim timeout pomůže k vyrovnání.
57:51
Vykopalův výkruh jen do bloku.
57:21
Teď závar před hostující brankou, nakonec z toho nic nebylo.
55:41
Nutno ale dodat, že domácí se v posledních minutách k ničemu kloudnému nedostali, jestli chtějí vyrovnat, budou muset zpřesnit hru.
55:12
Nadvakrát dobrý blok domácích.
54:42
Střela do tyčky hráč #8 Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno .
51:21
Sudí se teď navzájem neshodli a na obou střídačkách to vyvolalo patřičné emoce.
50:50
Nehila v oslabení střílí těsně vedle.
50:33
A zápas se nám začíná dost vyhrocovat.
50:05
Vyloučen hráč #97 Jakub Grich družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:05
Zákrok byl v mém mrtvém úhlu, takže nemůžu soudit. Ale vzhledem k reakci tady na hale a hostujícímu Jalovému, který se při odchodu na střídačku smál, bych řekl že to bylo minimálně sporné.
50:03
Hosté pouze do mantinelu.
49:20
Pokus Gašparíka pouze nad.
47:50
Kohút se v šatně očividně vyhecoval a ve třetí třetině už čape všechno.
45:57
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #88 František Vykopal (3:4).
45:57
Vykopalovu střelu ještě Raška pokryl, na dorážku Nehily už ale nestačil.
45:43
Hosté z dobré pozice na středu trefují pouze Kohúta.
44:10
Mladičký Ležatka si teď "tělo na tělo" vychutnal jednoho z hráče hostů.
43:25
Kohút opět chytá.
42:29
Hosté v dobré pozici netrefují branku.
41:20
Štourač dobře vybojoval balon a posunul na Hrabala, jeho přihrávka byla ale nepřesná.
40:36
Těžká střela, ale Kohút tentokrát výborně zasahuje.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:5
40:00
38:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #8 Lukáš Jalový (2:4).
38:22
Jak jsem říkal, "z ničeho". Domácí Kohút si dnes do  kasy moc štěstí nepřinesl.
36:41
Na zlomené hokejky 0:1.
33:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #25 Dominik Dvořák, asistoval #45 David Sládeček (2:3).
33:23
Hosté jsou dnes od pohledu lehce horším týmem, jenže bohužel pro domácí se jim daří dávat góly "z ničeho".
31:39
Hosté z ničehonic ve velké šanci, Kohút chytá.
30:59
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #15 Martin Ležatka (2:2).
30:59
Hosté konečně využívají přesilovku a máme srovnáno.
30:17
Gašparík vymetl pavučinky v rožku stropu haly.
29:37
Vyloučen hráč #26 Matěj Kostka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
29:37
Hosté začínají lehce zaostávat a z toho pramení další vyloučení.
28:55
Na dobrý pokus Gricha si opět počkal Raška a ramenem ho vyráží pryč.
28:30
Petřík byl ostře poslán na mantinel, rozhodčí tentokrát zůstávají klidní.
28:04
Hrabal to zkoušel šikovně, leč nepřesně.
26:40
Grich výborně vyškolil dva hráče, ale situaci opět zachraňuje hostující Raška.
26:09
Další nájezd pro domácí, ale přiznám se, že nevím za co.
26:09
Jenže Otrokovice opět pohrdají šancí na srovnání.
25:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #29 Lukáš Lhota, asistoval #7 Jakub Procházka (1:2).
25:08
Jenže přichází rychlá odpověď hostů a je to opět o gól.

24:20
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #9 Ronald Gašparík (1:1).
24:20
Sovják zas a znova předvádí své neuvěřitelné zkušenosti. Žádné složité kličkování, prostě natáhni z půlky a běž slavit.
23:18
Taky Brno ze svého kusu přesilovky moc nepředvedlo a domácí se vklidu ubránili.
22:04
Krásné gesto na středu hřiště. Petřík se srazil s bývalým letitým spoluhráčem Kostkou a okamžitě se začal omlouvat. Tady jde rivalita stranou.
21:16
Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
21:16
Jinak se ale domácím přesilovka vůbec nevyvedla. Sovják se jde po brněnském vzoru zchladit na trestnou.
20:50
Obrovské štěstí hostů Ležatka trefuje břevno!
20:41
Střela do tyčky hráč #9 Ronald Gašparík družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE .
20:01
A máme tady pekelný začátek druhé třetiny, uvidíme jestli domácí využijí přesilovku 5 na 3.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:4
20:00
19:59
Vyloučen hráč #25 Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
19:59
Další zbytečný faul hostí a domácí si další třetinu zahrají 5 na 3.
19:23
Vyloučen hráč #14 Jiří Juhaňák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
19:23
Naprosto zbytečný faul hostujícího Juhaňáka a domácí si zahrají první přesilovku.
18:29
Nehila se výborně uvolnil a hostům nezbylo nic jiného, než ho zfaulovat. Máme tady nájezd.
18:29
Viděl jsem koně na střeše, viděl jsem rybu létat, dokonce jsem viděl Arsenal v TOP4, ale aby Fera nedal nájezd, to jsem ještě neviděl.
17:50
Hosté se dostali do slibného protiútoku, jenže mířili pouze nad.
15:49
Během ochutnávání proběhl další výborný zákrok hostujícího golmana.
15:36
Atmosféru na časomíře pozvedla dovezená pizza. Takže přátelé doufám že teď jíte něco dobrýho a já to jdu ochutnat.
14:39
Hosté pouze do bloku.
12:40
V obrovské šanci teď domácího Hrabala výborně vychytal gólman hostí.
12:17
A teď naopak domácí Nehila trefuje z dobré pozice pouze mantinel. Jeho komentář po cestě na střídačku radší zveřejňovat nebudeme.
11:48
Hosté z dobré pozice těsně vedle.
09:12
Hosté teď dobrým presinkem zamezují Otrokovicím přechod do útoku.
07:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #29 Lukáš Lhota, asistoval #92 Jonáš Kůra (0:1).
07:29
Lhota vyslal skrytou střelu, která proletěla přes Sovjáka a následně i Kohúta, který toho ve finále moc neviděl.
06:41
Nastala trošku ospalejší pasáž hřiště, kterou přerušuje až další zákrok Kohúta.
03:55
Kohút nádherně vykryl velmi těžkou střelu ze středu hřiště a balonek vytahuje na brankové čáře. What a save!