1:0
1:3
- : -

K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno 5:4
6. Monika Jahodová, 9. Klára Jahodová, 9. Natálie Janečková, 34. Natálie Janečková, 51. Natálie Janečková - 15. Eva Stará, 43. Liliana Bolfová, 52. Eliška Hroudná, 59. Kristýna Veselá; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Alena Večeřová 12 - Jana Prátová 23; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:3;
60:00
Střely ve 3. části: 6:5
60:00
59:12
Poslední minuta utkání probíhá a hosté stále v šesti. Diváci, hráči i trenéři trnou napětím.
58:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #50 Noemi Knapová (5:4).
58:14
Speciální formace hostů se v šesti prosazuje a stahují náskok.
56:30
Podle očekávání hrají nyní hosté s prázdnou sítí za svými zády.
56:11
Timeout Bulldogs Brno
56:11
Hosté si berou čas pro poradu. Uvidíme, jaké taktické pokyny nyní do hry aplikují.
53:30
Dneska to hostům příliš nelepí. Židenice profitují z nepovedené rozehrávky soupeře a přichází standartní situace domácích.
51:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #44 Eliška Hroudná, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (5:3).
51:10
Hráčka s číslem 44 napravuje své zaváhání a vstřeluje branku také do druhé branky, Stav utkání je nyní 5:3.
50:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková bez asistence (5:2).
50:40
Po nepovedené střele Janečkové si vlastní branku vstřeluje hráčka hostí s číslem 44.
49:02
Domácí v plném počtu. Skvěle ubráněné oslabení.
48:22
Židenicím se prozatím daří mařit střelecké pokusy hostů.
47:01
Vyloučen hráč #6 Petra Bílá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:01
Tvrdý souboj u mantinelu v podání Bílé. Rozhodčí jej odměňují dvouminutovým trestem a také hosté si tak zahrají v početní výhodě,
44:38
Hra se nyní značně kouskuje, jak dochází k více tvrdých soubojů.
42:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (4:2).
42:48
A přesně tento klid Židenicím nyní chyběl při akci hostí, kterou tito proměňují a stahují tak náskok domácích.
42:01
Tyčka po střele Markéty Sedláčkové. Velká škoda, že se domácím nepodařilo vstřelit tuto branku, která by celý tým jistě uklidnila.
41:24
Diváci v hale se konečně probouzejí z nečinnosti a podporují domácí družstvo.
40:01
A je tu třetí třetina! Pro Židenice nyní bude důležité nevypustit žádný souboj a odolat tlaku Bulldogs, prahnoucích po otočení zápasu v závěrečné dvacetiminutovce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
39:59
Druhá třetina nám končí, nabídla nám ve svém průběhu pouze jedinou branku. Ovšem velmi povedenou.
38:58
Fuchsová v problémech se zpracováním míčku. Po jeho náhozu na branku soupeře se pro něj prolétla golmanka hostů.
37:58
Derby nám konečně začíná ukazovat svoji pravou tvář... Souboje přitvrzují, diváci se probouzí a trenéři znásobují vypouštěné decibely.
36:40
Protiútok hostů končí na čepeli Jahodové. Povedený blok!
35:12
Bulldogs nyní chybují ve své opatrné rozehrávce a Židenice získávají míček pro sebe.
33:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (4:1).
33:58
Tak to mělo oči! Po nádherné kombinaci celé lajny se prosazuje Natálie Janečková a stav utkání je už 4:1!
32:11
Židenice se dostávají vcelku pravidelně k zajímavým střeleckým pokusům. V této třetině mají ovšem problém v jejich efektivním proměňování.
30:03
Po nahrávce Jahodové se dostala k šanci ve velkém brankovišti soupeře kapitánka Drápalová. Míček se jí ovšem nepodařilo propasírovat skrz brankařku hostů.
29:02
Zdá se, že se prozatím Židenice nedostaly do svého správného tempa. Jejich rozhodnutí postrádají smysl, uvědomělost, rychlost i přesnost v porovnání s první třetinou.
26:34
Hosté se nyní snaží nahrávat na osu hřiště, kde dostávají od Židenické obrany až příliš mnoho prostoru ke střele. Jen se štěstím se jim doposud nepodařilo žádnou z těchto šancí využít.
23:45
Střela Janečkové z dobré pozice se nyní pouze svezla golmance hostů po noze a dobrá šance Židenic tedy zůstává nevyužita.
22:42
Buldočky jsou nyní více na míčku a snaží se si vytvořit zajímavou šanci na gól.
20:01
A jedeme dál! Nyní je třeba pokračovat v maximálním úsilí a hubený náskok podpořit dalšími proměněnými šancemi. Věříme, že se to našim dračicím podaří!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
17:45
Střela Muselíkové mířila sice přesně, ovšem její nedostatečná razance dovolila golmance hostí, aby ji zneškodnila.
15:56
Nyní byla ve velké šanci na hranici velkého brankoviště Vendula Kasal, ta ovšem trefuje pouze nohu golmanky a hra pokračuje plynule dál.
14:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Eva Stará, asistoval #64 Liliana Bolfová (3:1).
14:51
Tak to jsem zakřiknul.
14:05
Chyby v rozehrávce domácího celku se nyní snaží hosté potrestat svými protiútoky. Prozatím je toto jejich snažení bezúspěšné.
13:01
Židenice toho během své početní výhody příliš nepředvedly a oba týmy už jsou na hřišti opět v plném počtu.
11:02
Nepříjemný incident u mantinelu vede k první přesilové hře Židenic. Uvidíme, zda ji domácí využijí k prohloubení svého náskoku.
11:01
Vyloučen hráč #97 Kristýna Pospíšilová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
10:33
Skvělá střela Valehrachové, která nepostrádala nezbytné gólové parametry. Ovšem golmanka hostí je pozorná.
08:39
08:39
Tak tento vstup do utkání se domácím skutečně vydařil, po devíti odehraných minutách vedou už 3:0.
08:12
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #46 Monika Jahodová (2:0).
08:12
Nyní už spolupráce obou sester Jahodových nese kýžené ovoce! Židenice vedou 2:0.
05:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (1:0).
05:55
Monika Jahodová se prosazuje po přesné střele a vysílá Židenice poprvé v zápase do vedení!
05:15
Večeřová nyní dlouhým výhozem vybídla Fuchsovou k samostatnému úniku, ta ovšem bohužel míček nedoběhla včas.
03:48
Nyní si i Alena Večeřová v bráně domácích poprvé osahala míček a po jistém zákroku vyhazuje.
01:12
Styková poprvé prověřuje pozornost brankařky Bulldogs prostřednictvím nepříjemné střely z osy hřiště.
00:53
První pokus Jahodové míří mimo branku.
00:01
Zápas nám začíná a na míčku jsou po vyhraném souboji domácí Židenice!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Eliška Hroudná, Kristýna Pospíšilová, Adéla Mikšlová, Kristýna Veselá, Liliana Bolfová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Viktorie Fuchsová, Eva Nečasová, Petra Bílá, Kateřina Vokálová, Natálie Janečková
00:00
Dobrý den, vážení diváci, vítáme vás u utkání 15. kola extraligy žen, ve kterém se spolu utkají celky K1 Florbal Židenice a Bulldogs Brno. Věříme, že půjde o vskutku epochální zážitek! Přejeme příjemnou zábavu.