0:4
5:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  8:5
6. Jakub Kubásek, 11. Filip Čáp, 20. Daniel Kříž, 42. Lukáš Jirásek, 49. Marek Svoboda, 57. Daniel Kříž, 58. David Špaček, 59. David Cejnar - 27. Michal Rolín, 32. David Štaier, 36. Martin Cupal, 38. David Štaier, 58. Adam Neuman; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 24 - Filip Školník 27; po třetinách: 3:0, 0:4, 5:1;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
První a třetí třetina jasně v naší dominanci, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili. Bohužel druhou třetinu jsme si neodpustili totální herní výpadek, který dostal soupeře do zápasu. Doufám že si z toho vezmeme ponaučení. Zároveň chválím hráče za to, jak se dostali ve třetí třetině zpátky. Dále bych chtěl poděkovat Márovi a Cejnymu, že ten podzim s námi odjezdili a popřát jim hodně štěští v dospělém florbalu. Díky Hradci za férový zápas a divákům za návštěvu. Přeji všem hezké svátky.
Komentář hostů Heger David (Trenér):
Děkujeme soupeři za kvalitní utkání které nás posuna a zase o kousek v před co se zkušeností týče. Děkuji hráčům za výkon.A přeji všem pěkné svátky.
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
58:23
Hradec zkoušel hru v šesti, toho využil David Cejnar a ukončil tím naděje hostů
58:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #12 Daniel Kříž (8:5).
57:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Adam Neuman, asistoval #71 David Štaier (7:5).
57:27
První lajna Náchod dává 2 slepené góly a posílá Náchod do pohodlného vedení!
57:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (7:4).
56:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #68 David Cejnar (6:4).
49:03
Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:51
Svoboda vyslal svojí pověstnou pumelici od půlky a Náchod jde do vedení!
48:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #68 David Cejnar (5:4).
41:49
Náchodští vstoupili do třetiny lépe a vyrovnávají stav zápasu! Jirásek vyslal totální raketu a prostřelil gólmana hostů mezi nohama!
41:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #58 Marek Svoboda (4:4).
37:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 David Štaier, asistoval #8 Max Kuštan (3:4).
35:44
Hradec bohužel vyrovnává stav utkání
35:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #86 Patrik Strejcius (3:3).
33:50
Hradec rozehrával z rohu, ale David Cejnar jejich signál vystihnul
31:51
Hosté snižují na rozdíl jedné branky, vypadá to, že to bude ještě drama
31:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 David Štaier bez asistence (3:2).
26:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #86 Patrik Strejcius (3:1).
26:04
Uvidíme první přesilovku v zápase, odpočinout si půjde Železo
26:03
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
19:23
Úderné duo Kříž-Špaček využilo situaci 2 na 1 a posílá Náchod do tříbrankového vedení!
19:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #13 David Špaček (3:0).
10:24
Čáp vymetl pavučinu v šibenici branky hostů a Náchod vede už 2:0!
10:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #42 Filip Knettig (2:0).
09:20
Kubásek je při chuti a střílí jednu střelu za druhou
08:40
Jirásek pálil od půlky hřiště a branku netrefil pouze o pár centimetrů
07:10
Špaček naservíroval Křížovi míček před branku, ale ten ho nedokázal dostat za čáru
05:21
Broumovský zázrak Kubásek prostřelil gólmana z půlky hřiště a poslal Náchod do vedení! Za zmínku stojí také Vančákovo vybojování míčku
05:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #18 Antonín Vančák (1:0).