4:0
2:0
- : -

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 8:0
5. Eliška Poláková, 14. Lucie Zavadilová, 25. Klára Mečířová, 29. Klára Mečířová, 31. Eliška Poláková, 33. Kateřina Šímová, 44. Eliška Poláková, 56. Eliška Poláková; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Kateřina Kočová 14 - Nikola Soukupová 24; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:0;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Chci hrát už jen v Krupce (smích). Předně skvělá atmosféra, za kterou se patří poděkovat našim tradičně skvělým fanouškům. Utkání nám sedlo, dařilo se v podstatě vše a těch nedorazů bylo dnes výrazně méně. Dobrý kolektivní výkon podpořený bezchybnou golmankou dnes musel bavit všechny přítomné na hale. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Dvě třetiny nás soupeř přehrával a vytvořil si pohodlný náskok. Ve třetí třetině se hra vyrovnala a my si dokázaly vytvořit spoustu šancí, bohužel jsme si ale vylámaly zuby na skvěle chytající gólmance domácích. Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
55:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #38 Barbora Gabrielová (8:0).
52:35
Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:40
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 18:7
40:00
32:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (6:0).
30:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #33 Klára Mečířová (5:0).
28:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (4:0).
24:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #5 Eliška Poláková (3:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:2
20:00
17:26
Vyloučen hráč #32 Petra Bratschaedlová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
13:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Lucie Zavadilová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (2:0).
04:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Klára Svobodová a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Markéta Cháberová, Lucie Smrčková, Aja Bohatá, Tereza Seifrtová, Petra Pavlíková
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Kateřina Kočová; hráči v poli: Kateřina Šímová, Klára Mečířová, Petra Bratschaedlová, Markéta Kociánová, Daniela Tomanová