4:1
1:0
- : -

OpenCamps Tatran Střešovice - FbC Red Dragons Hořovice 5:1
2. Oskar Cibulka, 3. Jakub Moravec, 4. Oskar Cibulka, 5. Václav Benda, 21. Kryštof Cvačka - 7. Vít Hofman; rozhodčí: David Kobylarz - Antonín Pavlíček; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Doubek ? - Dominik Rašovský ?; po třetinách: 4:1, 1:0;
24:00
21:21
Vyloučen hráč #52 Vítězslav Šmid družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
20:14
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #15 Kryštof Cvačka, asistoval #47 Lukáš Ragač (5:1).
15:39
Vyloučen hráč #94 Kristián Filip Mencl družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
06:46
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #3 Lukáš Albl (4:1).
04:48
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #9 Václav Benda bez asistence (4:0).
03:26
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #79 Oskar Cibulka, asistoval #88 Jakub Šilhavík (3:0).
03:19
Vyloučen hráč #13 Antonín Kaprhál družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
02:39
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #77 Jakub Moravec bez asistence (2:0).
01:36
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #79 Oskar Cibulka, asistoval #47 Lukáš Ragač (1:0).
00:01
Střídání brankáře. Nový brankář #11 Štěpán Doubek družstva OpenCamps Tatran Střešovice
00:01
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Dominik Rašovský družstva FbC Red Dragons Hořovice