3:4
0:2
- : -

FBC Slavia Praha - Kralupy Wolves 5:8
14. Martin Fojtík, 18. Filip Bílek, 25. Martin Fojtík, 27. Ondřej Otáhal, 30. Antonín Štička - 8. Lukáš Burián, 9. Lukáš Burián, 35. Kristián Malík, 37. Jakub Manek, 38. Jan Suk, 40. Jiří Horský, 43. Jiří Horský, 44. Jan Suk; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Preclík; vyloučení: 3:4; využití: 3:2; zásahy brankářů: Tomáš Koval 31 - David Kozel 31; po třetinách: 2:2, 3:4, 0:2;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
Zápas jsme měli skvěle rozehraný. Nepochopitelná selhání jednotlivců v defenzivních činostech pak dostala soupeře zpět do utkání. V závěrečné třetině už nebyly síly na zvrat. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za zápas. Pěkné svátky všem!
Komentář hostů Mařík Jakub (Trenér):
Co víc k Vánocům-pěkná hra, bojovný výkon a zasloužená výhra. Díky soupeřům za zápas a přejem pěkné svátky.
60:00
Střely ve 3. části: 12:9
60:00
59:20
Domácí jsou v šesti
58:31
Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
58:00
Na dnešní utkání dorazilo 52 fanoušků. Děkujeme
55:25
Vyloučen hráč #10 Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
53:12
Šance jsou na obou stranách. Naposledny jeden ze slávistů vystřelil od půlky, ale trefil jen brankáře hostí
49:49
Řehák se dostal do stoprocentní šance, branku ale netrefil
48:20
Hra se začíná hodně přitvrzovat, ale díky několika výborným blokům hostů se zatím skóre nemění
46:43
Slávisté už začínají s napadáním
45:56
Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #31 Jan Šimík.
43:44
Timeout FBC Slavia Praha
43:44
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #92 Lukáš Burián (5:8).
42:07
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #21 Jiří Horský, asistoval #32 Jan Suk (5:7).
39:56
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #21 Jiří Horský, asistoval #6 Petr Husťák (5:6).
39:42
Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
38:09
Wolves jsou teď na koni
37:02
36:16
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (5:4).
35:26
Kocián trefuje tyčku
34:55
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #6 Petr Husťák (5:3).
29:10
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #24 Filip Bílek (5:2).
26:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #28 Martin Krutský (4:2).
26:19
Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
24:04
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:2).
22:03
Kubala se ocitl sám před brankou, ale balónek mezi nohy gólmana neprocedil
20:12
Hned po buly se ke střele dostal Řehák. Brankář Slavie neměl sebemenší problém s jejím zneškodněním
17:15
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #33 Ondřej Otáhal (2:2).
16:01
Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za opakované přestupky.
13:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #31 Jan Šimík (1:2).
12:14
Malík drží balón ve vlastním oslabení daleko od své brány
11:54
Vyloučen hráč #88 Daniel Štefl družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
08:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #92 Lukáš Burián, asistoval #10 Kristián Malík (0:2).
07:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #92 Lukáš Burián, asistoval #21 Jiří Horský (0:1).
06:32
Vyloučen hráč #81 Ondřej Jüngling družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
03:06
První nebezpečná střela zápasu končí v rukách brankáře Kovala
01:20
Po nepovedené malé domů musel brankář Slávie odkopávat balón z dosahu hráče hostí
00:01
Úvodní buly zvládli lépe Kralupy
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Jakub Manek, Adam Kozel, Jan Řehák
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Michael Pitek, Jan Šimík, Radek Kubala, Martin Fojtík, Dominik Beran