2:0
1:2
- : -

ACEMA Sparta Praha B U23 - FBC Draci Říčany 6:2
4. Lukáš Mervart, 4. Adam Kocián, 13. Michael Řehák, 24. Adam Kocián, 27. Michael Řehák, 34. Matěj Kozdera - 37. Michal Strieženec, 40. Martin Petrov; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Lukáš Drahný; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Čermák 22 - František Lerch 10, Matyáš Novotný 3; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:11
45:00
44:25
Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
42:14
Vyloučen hráč #26 Jan Kos družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
40:16
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #49 David Tománek.
39:30
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #17 Martin Petrov, asistoval #8 Václav Steinhaizl (6:2).
39:27
Vyloučen hráč #23 Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
36:56
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec bez asistence (6:1).
34:08
Vyloučen hráč #56 Adam Novák družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
33:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #21 Matěj Kozdera, asistoval #62 Jan Linhart (6:0).
33:27
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matyáš Novotný družstva FBC Draci Říčany
33:11
Vyloučen hráč #5 Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:10
30:00
26:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #3 Michael Řehák bez asistence (5:0).
24:48
Timeout FBC Draci Říčany
23:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #24 Oliver Mraček (4:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:3
15:00
12:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #26 Jan Kos (3:0).
03:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #3 Michael Řehák (2:0).
03:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #24 Oliver Mraček (1:0).