1:4
- : -
FKMP Praha

FKMP Praha - Floorball Club FALCON B 6:8
3. Ondřej Kotal, 4. Aleš Rafaj, 11. Aleš Rafaj, 24. Martin Houdek, 24. Martin Houdek, 29. Martin Houdek - 6. Jan Korbel, 7. Ondřej Veselý, 12. Prokop Váňa, 12. Antonín Dalibor, 25. Antonín Dalibor, 28. Vojtěch Ších, 30. Josef Dalibor, 33. Dominik Vališ; rozhodčí: David Podařil - Michal Obertan; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Štěpán Postler ? - Martin Vocílka ?; po třetinách: 3:4, 2:0, 1:4;
36:00
35:15
Vyloučen hráč #13 Aleš Rafaj družstva FKMP Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:02
Vyloučen hráč #15 Prokop Váňa družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za bránění ve hře.
32:30
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #34 Dominik Vališ, asistoval #28 Jakub Došek (6:8).
32:02
Vyloučen hráč #9 Pavel Švarc družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání.
29:01
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #17 Josef Dalibor, asistoval #36 Vít Havlíček (6:7).
28:40
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #62 Martin Houdek, asistoval #13 Aleš Rafaj (6:6).
27:07
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #14 Vojtěch Ších, asistoval #6 František Steinbauer (5:6).
24:58
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #23 Antonín Dalibor, asistoval #28 Jakub Došek (5:5).
24:00
24:00
23:46
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #62 Martin Houdek, asistoval #7 Martin Rejmiš (5:4).
23:17
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #62 Martin Houdek, asistoval #6 Boris Šálek (4:4).
17:26
Vyloučen hráč #23 Antonín Dalibor družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za zdržování hry.
14:37
Vyloučen hráč #9 Pavel Švarc družstva FKMP Praha na 2 minuty za držení.
12:00
12:00
11:51
11:01
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #15 Prokop Váňa, asistoval #6 František Steinbauer (3:3).
10:32
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #13 Aleš Rafaj, asistoval #62 Martin Houdek (3:2).
06:49
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #73 Ondřej Veselý, asistoval #6 František Steinbauer (2:2).
05:28
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #54 Jan Korbel, asistoval #17 Josef Dalibor (2:1).
03:18
02:56
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #90 Ondřej Kotal, asistoval #9 Pavel Švarc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a Michal Obertan.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON B: brankář: Martin Vocílka; hráči v poli: Prokop Váňa, Dominik Vališ, Vojtěch Ších, František Steinbauer, Ondřej Veselý