2:3
3:2
- : -

Floorball Club FALCON - Viking TJ Kobylisy 5:6pn
23. Radek Blažek, 24. Filip Ouředníček, 31. Alexander Marek Bera, 33. Radek Blažek, 41. Ondřej Bouma - 19. Vít Komorný, 24. David Sus, 25. Vít Komorný, 39. Vít Komorný, 41. Marek Dostál, N Adam Kropík; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Preclík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Svojítko ?, Jiří Svojítko ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 3:2;

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík a vstřelil rozhodující gól (5:6).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 3:2
45:00
41:11
Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
40:26
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál bez asistence (5:5).
40:06
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #4 Šimon Bulvas (5:4).
38:09
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný bez asistence (4:4).
32:30
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #39 Hynek Uvíra (4:3).
30:50
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #39 Hynek Uvíra (3:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:3
30:00
24:16
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #44 David Sus (2:3).
23:49
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #62 Filip Ouředníček, asistoval #4 Šimon Bulvas (2:2).