3:3
2:3
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - FbŠ Bohemians C 6:8
2. Jakub Milion, 18. Matěj Lankaš, 25. Jakub Rybka, 30. Daniel Bora, 34. Jakub Rybka, 41. Jakub Milion - 3. Daniel Menhart, 8. Matěj Pecha, 16. František Zub, 23. Vít Hlaváček, 28. Matěj Pecha, 33. Adam Čapka, 40. Ondřej Uchytil, 43. Vít Hlaváček; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Michael Zelený ?; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:3;
45:00
44:36
Vyloučen hráč #9 Ondřej Rabiňák družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hra rukou.
44:26
břevnov tlačí ale fauloval a jde do oslabení a tak jeho šance na vyrovnaní je nulová
44:08
tým břevnov praha hraje bez muže s maskou
42:39
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #74 Vít Hlaváček, asistoval #48 František Zub (6:8).
41:47
Vyloučen hráč #9 Ondřej Rabiňák družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
40:55
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion bez asistence (6:7).
39:03
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #41 Ondřej Uchytil, asistoval #17 Daniel Menhart (5:7).
33:20
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #91 Jakub Rybka, asistoval #79 Daniel Bora (5:6).
32:37
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #12 Adam Čapka bez asistence (4:6).
30:00
30:00
29:08
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora, asistoval #17 Tomáš Vanča (4:5).
27:52
Vyloučen hráč #48 František Zub družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za hrubost.
27:04
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #20 Matěj Pecha bez asistence (3:5).
24:00
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #91 Jakub Rybka bez asistence (3:4).
22:36
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #74 Vít Hlaváček, asistoval #21 Lukáš Vrbka (2:4).
21:03
Vyloučen hráč #41 Ondřej Uchytil družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za sekání.
17:01
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #99 Matěj Lankaš, asistoval #9 Ondřej Rabiňák (2:3).
15:39
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #24 Ondřej Novák (1:3).
15:00
15:00
13:39
Vyloučen hráč #9 Ondřej Rabiňák družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře.
07:51
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #20 Matěj Pecha, asistoval #12 Adam Čapka (1:2).
02:41
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #17 Daniel Menhart, asistoval #5 Martin Schejbal (1:1).
01:32
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion, asistoval #17 Tomáš Vanča (1:0).
01:24
Vyloučen hráč #21 Adam Pažout družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.