2:2
2:4
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - Panthers Praha B 5:9
15. Michal Pěkný, 21. Matěj Řeháček, 28. Miroslav Vlček, 31. Miroslav Vlček, 35. Tadeáš Ranš - 2. Marek Leiš, 4. Matyáš Uher, 14. Vojtěch Petráň, 20. Ondřej Bouška, 29. Jakub Petr, 32. Matyáš Sabák, 34. Tomáš Kačer, 35. Vojtěch Petráň, 45. Michal Ladra; rozhodčí: David Hertz - Šimon Kořínek; vyloučení: 2 + Timon McLean OS + Miroslav Vlček ČK1 + 5:3; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominik Šembera ? - Radek Brych ?, Radek Brych ?, Štěpán Hrubý ?; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:4;
45:00
Střely ve 3. části: 12:17
45:00
44:49
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Michal Ladra, asistoval #78 Matěj Ďurina (5:9).
43:47
Vyloučen hráč #19 Jakub Petr družstva Panthers Praha B na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:32
Vyloučen hráč #34 Tomáš Kačer družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
38:32
Vyloučen hráč #42 Timon McLean družstva FAT PIPE Traverza Chodov - osobní trest.
38:32
Vyloučen hráč #42 Timon McLean družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nesportovní chování.
38:32
Vyloučen hráč #88 Miroslav Vlček družstva FAT PIPE Traverza Chodov do konce utkání.
38:32
Vyloučen hráč #88 Miroslav Vlček družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 5 minut za hrubost.
36:26
Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:54
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #19 Jakub Petr (5:8).
34:37
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #74 Tadeáš Ranš bez asistence (5:7).
33:33
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #34 Tomáš Kačer bez asistence (4:7).
32:26
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Chodov neproměnil #88 Miroslav Vlček.
32:26
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Štěpán Hrubý družstva Panthers Praha B
32:26
Střídání brankáře. Nový brankář #11 Radek Brych družstva Panthers Praha B
31:43
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #24 Matyáš Sabák, asistoval #67 David Zelinka (4:6).
30:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #88 Miroslav Vlček, asistoval #4 Michal Janoušek (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:12
30:00
28:29
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #57 Marek Leiš (3:5).
27:46
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #88 Miroslav Vlček, asistoval #42 Timon McLean (3:4).
20:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #8 Matěj Řeháček bez asistence (2:4).
19:18
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:10
15:00
14:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #17 Michal Pěkný bez asistence (1:3).
13:37
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #57 Marek Leiš (0:3).
13:10
Vyloučen hráč #96 Jan Šimon družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání.
03:13
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #17 Matyáš Uher bez asistence (0:2).
01:26
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #19 Jakub Petr (0:1).