0:0
6:2
- : -

FBC Kutná Hora - FbŠ Bohemians B 9:3
1. Michal Trník, 7. Matyáš Vašíček, 8. Michal Trník, 27. Matěj Němec, 27. Michal Trník, 29. Marek Trník, 30. Jakub Martínek, 34. David Kobylarz, 34. Marek Trník - 12. Jan Ješetický, 26. Štěpán Pacal, 31. Ondřej Svoboda; rozhodčí: Patrik Trejbal - Michal Lipinský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Franc ? - Vojtěch Knobloch ?; po třetinách: 3:1, 0:0, 6:2;
36:00
33:40
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (9:3).
33:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 David Kobylarz, asistoval #6 Jakub Martínek (8:3).
30:49
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #50 Ondřej Svoboda, asistoval #80 Jan Ješetický (7:3).
29:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Jakub Martínek, asistoval #88 Matyáš Vašíček (7:2).
28:55
26:45
Timeout FbŠ Bohemians B
26:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (5:2).
26:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Matěj Němec, asistoval #17 David Kobylarz (4:2).
25:59
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #46 Štěpán Pacal, asistoval #5 Jakub Horáček (3:2).
24:00
24:00
13:44
Vyloučen hráč #7 Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
13:44
Vyloučen hráč #91 Tobiáš Smejkal družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
12:00
11:08
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #80 Jan Ješetický, asistoval #94 Patrick Smutný (3:1).
07:28
06:23
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #22 František Blecha (2:0).
03:44
Vyloučen hráč #22 František Blecha družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
01:49
Vyloučen hráč #5 Jakub Horáček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:37
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Michal Lipinský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Vojtěch Drahota, Jakub Horáček, Jan Ješetický, Patrick Smutný, Lukáš Doležal