1:2
0:0
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - FbŠ Bohemians B 3:2pn
1. Barbora Petra Hliboká, 12. Tereza Brožková, N Veronika Zikmundová - 14. Kristýna Čakanová, 18. Kateřina Hutníková; rozhodčí: Adéla Skalická - Jakub Dragoun; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nela Pravdová ? - Natálie Kočová ?, Anita Vlachová ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #10 Petra Vodičková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #16 Veronika Zikmundová a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #68 Tereza Jeřábková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #16 Veronika Zikmundová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #85 Tereza Mandíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #18 Tereza Brožková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #9 Kateřina Bünterová , ale gól nevstřelil.
17:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #87 Kateřina Hutníková, asistoval #8 Johana Hacklová (2:2).
13:49
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Kristýna Čakanová, asistoval #85 Tereza Mandíková (2:1).
11:21
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #18 Tereza Brožková, asistoval #11 Natálie Lavičková (2:0).
10:00
10:00
07:10
Vyloučen hráč #5 Iveta Veličková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za blokování hokejky.
03:59
Vyloučen hráč #10 Natálka Skořepová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
00:09
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Barbora Petra Hliboká bez asistence (1:0).