3:7
6:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - Snipers Třebíč B 12:10
7. Petr Minář, 8. Patrik Jurco, 14. Vojtěch Šmíd, 24. Vojtěch Šmíd, 24. Matyáš Pinkas, 33. Matyáš Pinkas, 45. Jan Horák, 45. Patrik Jurco, 46. Petr Minář, 50. Vojtěch Šmíd, 59. Patrik Jurco, 60. Štěpán Kapoun - 5. Jan Pacal, 29. Martin Žák, 30. Rudolf Horák, 35. Martin Žák, 37. Michal Pazderník, 37. Martin Žák, 37. Lukáš Štveráček, 40. Martin Susa, 54. Martin Susa, 58. Kryštof Buchtela; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Volf; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 22, David Richter 10 - Matěj Abraham 27; po třetinách: 3:1, 3:7, 6:2;
Komentář hostů Pařízek Josef (Trenér):
Dnes zajímavý (leckdy bizar) zápas plný zvratů. Bohužel zase jsme udělali daleko více chyb než soupeř a proto jsme znovu bez bodu. Blahopřeji domácím.
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: jednou větou - vyhráli jsme. Děkujeme soupeři za zápas.
59:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun bez asistence (12:10).
59:10
Třebíč zkouší hru bez brankáře
58:34
Každý chvilku tahá pilku.... určitě ještě není rozhodnuto.
58:33
Timeout Snipers Třebíč B
58:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (11:10).
57:47
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #51 Kryštof Buchtela, asistoval #82 Michal Pazderník (10:10).
53:00
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #68 Martin Susa, asistoval #86 Martin Žák (10:9).
50:54
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
49:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #9 Jan Horák (10:8).
47:26
Oba týmy šlapou u na 110%.
45:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #50 Matyáš Pinkas (9:8).
45:21
Minář vyslal míčkem pod nohy brankáře hostí. Skóre se nám otočilo.
44:17
44:17
Máme vyrovnáno a začínáme znovu od začátku.
44:06
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jan Horák bez asistence (7:8).
39:32
Tato třetina je přesným opakem třetiny první, vypadá to, jako kdyby Orlicko bylo stále v šatně.
39:26
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #68 Martin Susa, asistoval #1 Matěj Abraham (6:8).
36:54
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #72 Jan Homolka (6:7).
36:35
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #8 Michal Nestrojil (6:6).
36:06
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #82 Michal Pazderník bez asistence (6:5).
34:25
Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Richter družstva FbK Orlicko-Třebovsko
34:24
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #19 Lukáš Štveráček (6:4).
32:58
Vyloučen hráč #8 Michal Nestrojil družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:34
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Matyáš Pinkas, asistoval #30 Tomáš Langer (6:3).
32:34
Langer našel volně stojícho Pinkase, který bezchybně zakončuje.
29:04
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #65 Rudolf Horák, asistoval #43 Jan Pacal (5:3).
28:24
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák bez asistence (5:2).
28:24
Žák dorážkou ze vzduchu připomíná, že Třebíč je na hřišti taky.
25:04
Bartes střelou a hned dorážkou prověřil Hrdličku, ten ale ve střehu.
23:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Matyáš Pinkas, asistoval #20 Pavel Horák (5:1).
23:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd bez asistence (4:1).
20:01
Nad pozdím příchdem ze šatny domácích rozhodčí nemávli rukou a tak druhá třetina začíná přesilovou hrou Třebíče.
20:00
Vyloučen hráč #19 Jakub Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:16
20:00
19:40
Zakrok brakáře hostí svým skokem zabránil jasnému gólu.
16:54
Hrdlička připraven na střely Třebíče po zemi.
13:22
11:43
Vyloučen hráč #10 Milan Novák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
10:50
Třebíč trápí skákající míčky.
07:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #9 Jan Horák (2:1).
06:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #30 Tomáš Langer (1:1).
06:28
Krásná akce přes celé hřiště Pinkas-Langer-Minář.
05:08
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #61 Vojtěch Šmíd.
04:25
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #43 Jan Pacal bez asistence (0:1).
04:25
Skóre otevírá Pacal odražením od masky domácího brankáře.
00:30
První šance z čepele Orlicka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Lukáš Bartes, Rudolf Horák, Michal Pazderník, Jiří Procházka, Kryštof Buchtela
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Patrik Jurco, Jan Horák, Štěpán Kapoun, Matyáš Holub, Vojtěch Šmíd