5:3
- : -
TROOPERS

TROOPERS - FBC SLOVÁCKO 6:8
19. Richard Makyča, 38. Maxmilián Plas, 40. Adam Domlátil, 41. Maxmilián Plas, 42. Jan Jirásek, 44. Jan Jirásek - 4. Vít Ides, 11. Jakub Číž, 16. Marek Janča, 20. Adam Buček, 25. Vojtěch Bistrý, 34. Vít Ides, 39. Vojtěch Bistrý, 44. Ondřej Hikl; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Radim Šenkeřík ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 5:3;
45:00
43:38
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #3 Ondřej Hikl, asistoval #73 Vojtěch Bistrý (6:8).
43:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Jan Jirásek, asistoval #59 Adam Domlátil (6:7).
41:48
Timeout FBC SLOVÁCKO
41:48
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Jan Jirásek, asistoval #9 Maxmilián Plas (5:7).
40:29
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas, asistoval #25 Adam Horáček (4:7).
39:13
Branku družstva TROOPERS vstřelil #59 Adam Domlátil, asistoval #9 Maxmilián Plas (3:7).
38:45
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Vojtěch Bistrý, asistoval #93 Patrik Bída (2:7).
37:18
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas, asistoval #59 Adam Domlátil (2:6).
33:22
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides bez asistence (1:6).
32:13
Vyloučen hráč #4 Jakub Fišner družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:28
Vyloučen hráč #34 Jan Věchet družstva TROOPERS na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
24:37
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Vojtěch Bistrý, asistoval #50 Adam Buček (1:5).
19:42
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #50 Adam Buček, asistoval #10 Dennis Zlámal (1:4).
18:09
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča, asistoval #34 Jan Věchet (1:3).
15:39
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #53 Marek Janča, asistoval #21 Jakub Číž (0:3).
15:00
15:00
10:29
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #48 Vít Ides (0:2).
03:41
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Tomáš Ursacher; hráči v poli: Marek Jedlička, Filip Ráček, Marek Paulík, Ondřej Trávníček, Šimon Koutný