2:1
2:3
- : -

SK K2 Prostějov - FBC Mohelnice 4:6
14. Marek Smutný, 21. Filip Zips, 34. Lukáš Krejčí, 36. Ondřej Němeček - 6. Alex Vytopil, 7. Tadeáš Mikulička, 17. Daniel Kapl, 30. Alex Vytopil, 31. Daniel Kapl, 31. Kryštof Kořínek; rozhodčí: Radim Richtár - Václav Šumšal; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Vrána ? - Ondřej Němeček ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:3;
36:00
35:25
Vlastní branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #1 Ondřej Němeček (4:6).
33:59
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #69 Lukáš Krejčí, asistoval #44 Marek Smutný (3:6).
30:57
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #47 Kryštof Kořínek, asistoval #48 Martin Fusek (2:6).
30:05
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #31 Daniel Kapl, asistoval #8 Tadeáš Mikulička (2:5).
29:10
Timeout FBC Mohelnice
29:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #26 Alex Vytopil, asistoval #28 Kryštof Kuba (2:4).
24:00
24:00
20:55
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #24 Filip Zips bez asistence (2:3).
16:06
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #31 Daniel Kapl, asistoval #26 Alex Vytopil (1:3).
14:02
Vyloučen hráč #88 Jakub Smékal družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:48
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #44 Marek Smutný, asistoval #14 Ondřej Tyl (1:2).
12:00
12:00
06:53
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #8 Tadeáš Mikulička, asistoval #48 Martin Fusek (0:2).
05:49
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #26 Alex Vytopil, asistoval #31 Daniel Kapl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Richtár a Václav Šumšal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Ondřej Němeček; hráči v poli: Tadeáš Mikulička, Kryštof Kuba, Alex Vytopil, Daniel Kapl, Tadeáš Berka
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Šimon Vrána; hráči v poli: Filip Zips, Jakub Smékal, Lukáš Dvorský, Denis Jašurek, Tomáš Inderka