2:3
3:2
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - K1 Florbal Židenice 8:9
7. Leoš Faltus, 11. František Blažek, 15. David Sedláček, 23. Martin Vavřina, 27. Martin Vavřina, 33. Milan Palášek, 36. František Blažek, 41. Daniel Málek - 6. Jan Dolejška, 8. Pavel Zima, 10. Patrik Hájek, 13. Pavel Zima, 22. Simon Nobilis, 25. Simon Nobilis, 29. Nicolas Kokeš, 31. Nicolas Kokeš, 45. Ondřej Sukup; rozhodčí: Jan Frýdek - Petr Vystrčil; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák ? - Dominik Němčanský ?; po třetinách: 3:4, 2:3, 3:2;
45:00
44:54
Vyloučen hráč #15 Leoš Faltus družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup bez asistence (8:9).
40:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Daniel Málek, asistoval #75 Martin Vavřina (8:8).
39:51
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
35:19
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek bez asistence (7:8).
32:46
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #32 Milan Palášek, asistoval #96 Dennis Šťastník (6:8).
31:26
Vyloučen hráč #27 Simon Nobilis družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
30:12
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Kokeš bez asistence (5:8).
30:00
30:00
28:56
Vyloučen hráč #34 Jan Dolejška družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
28:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Kokeš, asistoval #15 Martin Peitl (5:7).
26:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #15 Leoš Faltus (5:6).
24:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Simon Nobilis, asistoval #64 Lukáš Daniel (4:6).
22:10
21:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Simon Nobilis, asistoval #26 Nicolas Kokeš (3:5).
15:00
15:00
14:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #8 David Přibil (3:4).
14:15
12:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Pavel Zima, asistoval #64 Lukáš Daniel (2:4).
10:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #32 Milan Palášek (2:3).
09:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #26 Nicolas Kokeš (1:3).
09:16
Vyloučen hráč #32 Milan Palášek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
07:41
06:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 Leoš Faltus bez asistence (1:1).
05:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #34 Jan Dolejška, asistoval #91 Patrik Hájek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Petr Vystrčil.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Dominik Němčanský; hráči v poli: Dan Lošťák, Ondřej Sukup, Jan Dolejška, Patrik Hájek, Václav Hájek
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: Leoš Faltus, David Přibil, Martin Vavřina, Dennis Šťastník, František Blažek