2:3
6:1
- : -

K1 Florbal Židenice - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 12:4
2. Štěpán Pacal, 2. Jan Dolejška, 9. Ondřej Sukup, 13. Nicolas Kokeš, 22. Patrik Hájek, 23. Simon Nobilis, 32. Štěpán Pacal, 35. Patrik Hájek, 42. Pavel Zima, 42. Nicolas Kokeš, 44. Martin Peitl, 45. Štěpán Pacal - 18. Lukáš Zicha, 19. Matyáš Polzer, 29. Tomáš Dvořák, 45. Matyáš Polzer; rozhodčí: Martin Kozáček - Tomáš Húska; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Němčanský ? - Kryštof Koumal ?; po třetinách: 4:0, 2:3, 6:1;
45:00
44:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #3 Štěpán Pacal, asistoval #27 Simon Nobilis (12:4).
44:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #85 Matyáš Polzer bez asistence (11:4).
43:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Martin Peitl, asistoval #26 Nicolas Kokeš (11:3).
42:43
Timeout K1 Florbal Židenice
41:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Kokeš bez asistence (10:3).
41:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Pavel Zima, asistoval #91 Patrik Hájek (9:3).
34:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #33 Dan Lošťák (8:3).
33:42
Vyloučen hráč #92 Jakub Otradovec družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:27
30:00
30:00
28:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #8 Tomáš Dvořák, asistoval #6 Matěj Dvořák (6:3).
22:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Simon Nobilis, asistoval #64 Lukáš Daniel (6:2).
21:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #34 Jan Dolejška (5:2).
18:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #85 Matyáš Polzer, asistoval #38 Antonín Adolf Jebavý (4:2).
17:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #56 Lukáš Zicha, asistoval #57 Ondřej Kos (4:1).
15:00
15:00
12:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Kokeš, asistoval #14 Ondřej Sukup (4:0).
10:19
Vyloučen hráč #14 Ondřej Sukup družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
08:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #22 Václav Hájek (3:0).
04:20
Vyloučen hráč #15 Martin Peitl družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
01:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #34 Jan Dolejška, asistoval #91 Patrik Hájek (2:0).
01:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #3 Štěpán Pacal bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kozáček a Tomáš Húska.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Dominik Němčanský; hráči v poli: Patrik Hájek, Václav Hájek, Ondřej Sukup, Jan Dolejška, Pavel Zima