3:4
0:3
- : -

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Střešovice 5:9
3. Tomáš Sovják, 5. František Vykopal, 21. Jakub Grich, 29. Dalimil Krčma, 40. Vlastimil Červenka - 5. Ondřej Sádlo, 12. Filip Eliáš, 26. Adam Tlapák, 28. Martin Čermák, 35. Ondřej Sádlo, 40. Martin Šindelář, 43. Matěj Havlas, 55. Martin Čermák, 55. Jakub Kolísko; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 211; zásahy brankářů: Adam Kohút ? - Tomáš Jurco ?; po třetinách: 2:2, 3:4, 0:3;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 4:8
60:00
59:40
Akce domácích bohužel v bráně nekončí. Je jasno.
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny.
58:56
Střela do tyčky hráč #32 Martin Čermák družstva Tatran Střešovice .
58:06
Timeout Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
58:06
Domácí si berou Time, je čas na poradu k závěru třetí třetiny.
58:06
Kdyby rozhodčí neupozornil domácí, hráli v 6ti. Teď můžou být rádi.
57::4
Střela do tyčky hráč #37 Matěj Havlas družstva Tatran Střešovice .
57:40
Havlas pouze do tyčky.
56:54
Kopecký po standartce pouze nad.
56:05
Druhá půlka třetí třetiny vypadá jako úplně jiné utkání. Tatran si věří na tři body.
54:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #26 Ondřej Sádlo (5:9).
54:48
Necelých dvacet vteřin dělí další gól hostů. Stav 5:9.
54:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #25 Pavel Sládeček (5:8).
54:26
Nahození Čermáka končí v síti. Opět odskočení hostů.
53:40
Němeček pouze do bloku. Kontr domácích má Jurczo.
52:36
Domácí vyhazují jeden míček za druhým a chodí střídat, aby zvládli vysoké tempo.
52:06
Hosté stále více kontrolují míček.
50:31
Tatran střílí do nohou Kohúta, tohle pro něj nebylo nebezpečné.
48:55
Oba týmy kontrolují hlavně obrany, nikdo nechce udělat chybu.
42:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #71 Ondřej Němeček (5:7).
42:44
Němeček po mantinelu posílá míček na Havlase, dvojnásobný juniorský mistr světa se nemýlí..
40:01
Máme zde posledních dvacet minut na to, aby domácí vyrovnali stav, nebo dokonce otočili zápas. Buly pro domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:9
40:00
39:57
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #97 Jakub Grich (5:6).
39:57
Je tu gól do šatny. Stav 5:6.
39:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #37 Matěj Havlas (4:6).
39:05
V přesilovce nachází Havlas Šindeláře a ten zavěsil.
38:27
Konec druhé třetiny se dohrává na půlce domácích, hosté si postupně vypracovávají prostor k bráně.
37:42
Vyloučen hráč #74 Lukáš Kvapil družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
36:14
Kohút chytá další akci, tentokrát musel kontrolovat nohu na čáře velkého brankviště. Takový úder z takové vzdálenosti by byl smrtící pro domácí.
34:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #28 Jakub Kolísko (4:5).
34:59
Ani nestihnu napsat, že hosté si žádají opět odskočit na skóre a trefuje se Sádlo. 4:5.
33:45
Protiútok Panterů končí vedle, jde se střídat na obou stranách.
33:20
Meliš rozehrává a Tatran opět útočí na gólmana domácích.
32:10
Dva fauly na Němečka si žádaly vyloučení, rozhodčí jsou zatím spokojeni s volným úderem.
29:00
Hosté zvyšují, necelou minutu poté domácí srovnávají na 4:4. Hra jde opravdu velmi rychle nahoru a dolů.
28:09
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #90 Dalimil Krčma, asistoval #91 Lukáš Petřík (4:4).
27:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (3:4).
27:00
Grich po sólo akci nezakončil, obrana hostů stíhá všechno..
25:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #79 Martin Pánek (3:3).
25:55
Tlak hostů sílí, bohužel pro domácí opět srovnáni. Stav 3:3.
23:55
Mega akce Tatranu po střele Beneše neskutečně zachránil Kohút, mega save.
23:43
Střela do tyčky hráč #35 Marek Beneš družstva Tatran Střešovice .
20:23
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #88 František Vykopal (3:2).
20:00
08:43
Zdržování hry a úder z velkého brankoviště pro domácí. Střela končí nad. Velká škoda pro Pantery.
08:00
Meliš, Čermák, střelu chytá golman. Jde se střídat.
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:59
Konec první třetiny. Stav nerozhodný 2:2
18:00
Ani jeden tým přesilovou hru nevyužil a máme poslední dvě minuty první třetiny.
16:50
Začíná krátká přesilovka pro domácí.
15:50
Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
14:49
Vyloučen hráč #97 Jakub Grich družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
14:21
Sekera na Němečka, hosté mají odložené vyloučení.
11:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #35 Marek Beneš (2:2).
11:33
Hra je opět srovnána. 2:2.
10:51
Útok hostů končí hvizdem rozhodčího Mikuly, hosté hráli vysokou. Domácí se dožadují dvojky.
06:39
Havlas padá, úder pro hosty, který končí na půlce hřiště, oddech pro domácí.
05:00
Hra připomíná zápas Play-off, akce střídá akci.
04:50
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal bez asistence (2:1).
04:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo bez asistence (1:1).
04:04
Hosté okamžitě odpovídají, 1:1.
02:36
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #97 Jakub Grich (1:0).
02:36
Na kombinace Tatranu se lahodí dívat, ale skóre po kontru domácích otevíra Sovják, skóre 1:0.
01:25
Tlak hostů narůstá a Kohút přidává první a druhý save.
00:45
Oba celky střídají první lajny.
00:41
První střela od Havlase vedle..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Filip Eliáš, Ondřej Němeček, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas, Marek Beneš
00:00
Line-up domácích Navláčil PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Jiří Halama, Lukáš Petřík, František Vykopal, Vlastimil Červenka, Jakub Grich
00:00
Zdravím Všechny diváky u utkání 24. kola Livesport Superliy. Střetnou se týmy Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vs. Tatran Střešovice.