0:1
2:1
- : -

Florbal Sokolov - FBŠ SLAVIA Plzeň B 3:2
10. Matouš Burianek, 40. Jakub Hofman, 41. Jakub Hofman - 25. Tomáš Fait, 34. Lukáš Páník; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Ehm; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Vojtěch Razgyel 3, Jan Trnka 5, Vojtěch Razgyel 3 - Tomáš Vrba 11; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:1;
43:08
Vyloučen hráč #10 Tomáš Fait družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:10
Vyloučen hráč #4 Tomáš Veber družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za špatné střídání.
40:51
Vyloučen hráč #14 Vojtěch Kaňka družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra bez hokejky.
40:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #68 Jakub Hofman, asistoval #14 Vojtěch Kaňka (3:2).
39:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #68 Jakub Hofman, asistoval #21 Matouš Burianek (2:2).
37:28
Timeout Florbal Sokolov
33:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #31 Lukáš Páník bez asistence (1:2).
30:27
Vyloučen hráč #27 Petr Koco družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #10 Tomáš Fait, asistoval #4 Tomáš Veber (1:1).
22:21
Vyloučen hráč #5 Oliver Krček družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
09:07
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #21 Matouš Burianek, asistoval #17 David Troller (1:0).
07:12
Vyloučen hráč #31 Lukáš Páník družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:55
Vyloučen hráč #13 Matyáš Pavelec družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Péc a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B:
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Vojtěch Razgyel; hráči v poli: Fathi Hedar, David Troller, Matouš Burianek, Kryštof Majkus, Jan Lazebník